תפריט נגישות
חיפוש

אודות

יש לי ניסיון רב בעבודה טיפולית עם מבוגרים, המתמודדים עם שינויים בחייהם וכן המבקשים להבין יותר את עצמם, להתפתח ולהתעצם מבחינה נפשית ורוחנית. יש לי נסיון רב בהתערבות במצבי משבר, פרידה ואבדן. משלב בעבודתי עם אנשים אשר סובלים ממצוקות חיים שונות, בין הגישה הפסיכולוגית הדינמית הקלאסית לבין הגישה הבודהיסטית.תוך יישום אספקטים התנהגותיים ממוקדים.

כל אחד מאיתנו חי בתוך הרגליו, תפיסותיו ואמונותיו, לעיתים באפן שאינו מאפשר שינוי וגמישות. מטרת הטיפול הפסיכותרפויטי להבנתי, הינה האפשרות לחיזוק הדימוי העצמי וההערכה העצמית וריכוך השקפת העולם, כך שמרחב האפשרויות לפעולה גדל.

בנוסף לכך, יש לי נסיון רב בטיפול זוגי.עובד ברגישות רבה ומיומנות עם זוגות הנפגשים בקשיים בחייהם המשותפים. התמחתי בטיפול במצבי משבר זוגיים ומשפחתיים וכן מטפל בנשים וגברים המתקשים ביצירת ושמירת קשר זוגי. 

טיפול זוגי מאפשר להתגבר על קשיים ומשברים ביחסים ,פיתוח תקשורת בונה,על מנת למנוע ריחוק ונכור .וכן לתת ביטוי לצרכים האינדיוודואלים תוך פיתוח אמפטיה לצרכי בן הזוג.

אני משלב בעבודתי, כפסיכולוג קליני בכיר, בין ניסיון מקצועי רב שנים לבין רקע תאורטי עשיר ומגוון.כמו כן משלב בין אספקטים דינמיים לבין מטרות התנהגותיות ממוקדות,זאת לפי צרכי המטופל.

 בעבודתי באים לביטוי רגישות רבה, חום בינאישי, דיאלוג משמעותי וכן הכוונה מעשית  במצבים הדורשים זאת.

לאחר סיום לימודי, התמחיתי והשתתפתי בסמינרים וקורסים בתחומים שונים.ביניהם בתחום הפסיכולוגיה היונגיאנית. כיום אני מרצה ומדריך בגישות שונות.

בהמשך עבודתי , הרגשתי את הצורך לשלב בהבנתי המקצועית ובעבודתי אלמנטים מהפילוסופיה המזרחית והשתלמתי בגישה הבודהיסטית.

אני מרבה לעסוק בספורט, אוהב לטייל בטבע ומאמין בשילוב פעילות ספורטיבית בהתמודדות עם לחצים נפשיים.

אני מטפל בשתי קליניקות בתל אביב וברעננה. 

השכלה אקדמאית והכשרה

B.A.-פסיכולגיה וסוציולוגיה, אוניברסיטת תל- אביב.
M.A-פסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת חיפה.

ניסיון מקצועי

בנוסף לעיסוק בפסיכותרפיה הרצתי והדרכתי במסגרות שונות לאורך השנים. כגון:
1. היחידה להכשרת מטפלים באומנות, מכללת בית-ברל.
2. הדרכת פסיכולוגים בצה"ל.
3. הדרכה במכון הישראלי לפסיכולוגיה יונגיאנית.

כמו כן , אני עוסק בכתיבה מקצועית. חלק מפרוט הפרסומים מופיע באתר "המכון הישראלי לפסיכולוגיה יונגיאנית".

עבודתי הטיפולית מביאה לביטוי את נטייתי האישית ליחס חם, כנות ואוטנטיות אישית.
אני עובד לאורך השנים עם מגוון אוכלוסיות מרקעים שונים.
במשך שנות עבודתי בתחנה לייעוץ של תל"מ ( תחנת הקיבוצים), ובתחנה לייעוץ זוגי מטעם עירית הרצליה, רכשתי את ניסיוני הראשון בטיפול זוגי.מאז אני עובד גם עם זוגות.
למרות נטייתי להשתמש בידע הבסיסי והמצטבר הקיים בפסיכותרפיה דינאמית, תוך שילוב אלמנטים יונגיאנים, אני נוטה לשלב הסתכלות פילוסופית אקזיסטנציאלית ואוניברסאלית, על מנת להבין את הצרכים הנפשיים האנושיים , בתנאי החיים של עולמנו.
אני מאמין שבנפשו של כל אדם קיים פוטנציאל להתפתח נפשית ולפתח את תחושת ייחודיותו,וכן למצוא את המשמעות לקיומו הפיזי והנפשי.

חברות באגודות וארגונים

פסיכולוג קליני מומחה

בני מור-פסיכולוג קליני

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד