תפריט נגישות
חיפוש

אודות

שמי לימור אביגד שפיץ ואני פסיכולוגית קלינית מומחית (M.A) המקבלת בקליניקה פרטית בצפון ת"א מבוגרים, ילדים והוריהם, ומתבגרים.

במהלך השנים הרבות בהם אני מטפלת נחשפתי למורכבות אומנות הסיוע הנפשי ולמגוון הרב של שיטות העבודה (דינמי, קוגנטיבי- התנהגותי, גשטעלט, בודהיזם ועוד).

המפגש שלי עם כל אדם אשר מגיע אלי לקליניקה הינו ייחודי ובעקבותיו נבנית בעבורו תוכנית טיפול המתאימה לו.

השכלה אקדמאית והכשרה

M.A בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בר אילן במהלך השנים השתלמתי במגוון שיטות ותחומי דעת בתחום מלאכת הסיוע הנפשי.

רשומה בסטטוס מומחית בפנקס הפסיכולוגים של משרד הבריאות

בוגרת תוכנית התפתחות תקינה של הילד בגיל הרך, הפקולטה לרפואה, לימודי המשך, אוניברסיטת ת"א בוגרת תוכניות פסיכותרפיה הורה-ילד במצבי טראומה, מכון חרוב ואוניברסיטת סן פרנסיסקו

ניסיון מקצועי

הנני מטפלת כ-20 שנה בקשת רחבה של בעיות ואוכלוסיות. טיפול בסטודנטים בשירותי היעוץ לסטודנט באוניברסיטת ת"א, טיפול במבוגרים ובנוער במרפאות לבריאות הנפש, טיפול במבוגרים ובילדים במסגרת תפקידי כמנהלת מרכז הורים-ילדים, גפן ביפו ובמסגרת הקליניקה הפרטית.

במהלך השנים צברתי נסיון רב במגוון של קשיים וסייעתי לאנשים שהגיעו אלי מבוגרים או ילדים למצוא את הכוח בתוכם לעשות את השינוי לו ייחלו.

אם זה בלהרגיש טוב יותר ופחות לפחד או אם זה בלצאת מהבדידות שחוו ולהצליח למצוא לעצמם חברים.

סייעתי להם במצבים בהם בקשו להתגבר על אובדן או פרידה כדי שיוכלו להמשיך בחייהם ובמצבים שבקשו להרגיש טוב יותר ביחס לעצמם או לגופם. רשימת הדברים בבוא אדם לטיפול נפשי הינה ארוכה ושונה אצל כל אחד ואחד - החוכמה הינה למצוא את המטפל המתאים שיוכל להוביל את האדם בדרך השינוי וההגשמה.

חברות באגודות וארגונים

לימור אביגד שפיץ- פסיכולוגית קלינית

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד