תפריט נגישות

אודות

מצוקה נפשית היא שמובילה אותנו לפנות לטיפול.

המצוקה לעיתים היא תולדה של חיי היומיום האינטנסיביים בחברה הדוחפת להישגיות, המתח הביטחוני גם הוא מחליש את מנגנוני ההתמודדות. כמובן שאובדן של אדם יקר, מחלה קשה הם אירועים חריגים בהם נדרשות התמודדויות שונות מאלו העוזרות לנו לצלוח את השגרה. מצוקה תגרם גם מתוך לבטים לגבי בחירות חשובות שצריך לעשות בחיים (או עם אלו שכבר נעשו) וצמתים מבלבלים ומציפים כמו לידה או שחרור מצה"ל.

פניה לטיפול תהיה גם במצבי משבר בעקבות גירושין, פרישה מעבודה, טראומות על רקע תאונות דרכים, אסונות. לפעמים הטיפול יתמקד בחרדה ודיכאון שהופיעו ללא סיבה נראית לעין ולעתים גם תחושות הקשורות לדימוי עצמי יעוררו באדם מצוקה קשה.

במלחמת לבנון הראשונה איבדתי את בעלי וחוויתי את כאבו העמוק של אובדן. מהמקום בו הייתי, שמחה היום על יכולתי להקל את מצוקותיו וסבלו של אדם. במהלך השנים רכשתי כלים ושיטות כפי שמצוין לעיל. בנוסף השתלמתי ב EMDR ובקורסים שונים לטיפול בטראומות, ובהפרעות אישיות.

יש לי קליניקה פרטית בה הטיפול מתנהל באווירה נעימה ושקטה באזור כפרי ירוק מתוך הקשבה לקצב ולצרכים של המטופל.

השכלה אקדמאית והכשרה

• 1984-1986 BA בפסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א
• 1987-1988 MA בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת ת"
• 1995-1998 ביה"ס לפסיכותרפיה אוניברסיטת ת"א
• 2010-2014 מרכז ויניקוט תוכנית לבכירים

ניסיון מקצועי

תחום התמחותי הוא טיפול במבוגרים.
הנני פסיכולוגית בכירה בעלת וותק רב ועוסקת בהדרכה והכשרה של פסיכולוגיים.
אני עובדת במסגרת השרות הציבורי במרפאות פסיכיאטריות קהילתיות ובמחלקה הפסיכיאטרית השייכת למשרד הבריאות. במסגרות אלו טיפלתי במטופלים פסיכוטיים ובמטופלים שסבלו מהפרעות אישיות.
במקביל בקליניקה הפרטית שלי אני מטפלת באנשים שסובלים ממצוקות, טראומות וממשברי חיים שונים. 
יש לי נסיון גם בטיפול באנשים בגיל השלישי-אנשים שיש להם עבר גדול וסימן שאלה לגבי העתיד, בהם טיפלתי במסגרת עבודתי בשרות הפסיכולוגי של בתי אבות.

הדרכה מקצועית

מדריכה מוסמכת

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד