תפריט נגישות

אודות

אני מטפלת ותיקה, עם שנות ניסיון רבות – הן בעבודה פרטנית והן בעבודה קבוצתית. את ניסיוני אני גם מלמדת ומנחילה לעובדים צעירים יותר בתהליכי הכשרה והדרכה. מתמחה בטיפול באנשים מבוגרים שעסוקים בשאלות של "שינויים ומעברים במעגלי החיים".

מטפלת בקשיים 'של החיים': טראומות התפתחויות ממושכות ומשברים מהם ניתן לחפש מקורות לצמיחה ושינוי.

מפתחת טיפול ממוקד חווית גוף ונפש. מתמחה בשילוב בין גישות כולל מיינדפולנס.

מורה, מטפלת ומדריכה מטפלים ומנחי קבוצות.

אחרי שנים רבות בשירות הציבורי הוספתי לעיסוקי גם קליניקה פרטית אותה אני מפתחת לקראת הכנתי לפרישה.
אני מאד אוהבת את העבודה הטיפולית-התפתחותית וחוקרת את תהליכי הנפש תוך כדי העבודה. אני גם כותבת אודותם תוך כדי שילוב בין תחומי ההתמחות המקצועית המגוונים שרכשתי עם השנים.

מכהנת כיו"ר מקצועי ב"עמותה הישראלית להנחיה וטיפול קבוצתי".

ובנימה אישית – כאם וסבתא, אני עוקבת שנים רבות אחרי תהליכי ההתפתחות האנושיים וחלק גדול מהידע שלי צברתי גם בהתנסויות אישיות והוריות אלה.

מטפלת בגדרה ובזום.

השכלה אקדמאית והכשרה

התחלתי בפסיכולוגיה מחקרית ועסקתי בכך מספר שנים באוניברסיטה. אח"כ השלמתי לעבודה סוציאלית (מ"א).

מקביל גם למדתי הנחית קבוצות, אנליזה קבוצתית והשתלמויות אינסוף בתחום.

בתחום הטיפול התמחיתי בפסיכותרפיה ממוקדת, פסיכותרפיה התייחסותית-פמיניסטית, טיפול נרטיבי, שימוש באמצעי יצירה והבעה מגוונים. במקביל למסלול הכשרה זה הלכתי גם בדרכי העבודה הרוחנית, לימודי התרפיה הבודהיסטית, הכוללים קישורי גוף-נפש, ולימודי הוויפאסנה - כלים אותם אני משלבת בעבודת הטיפול שאני עושה, הן ביחידים והן בקבוצות.

SE -במרכז הישראלי לטיפול בטראומה.

ניסיון מקצועי

עסקתי במחקר אקדמי עד 1984 ומאז 1986 אני עו"ס בשירות הציבורי.

לאורך שנים אלה עבדתי עם מטופלים רבים, אנשים בוגרים עם מצוקות חיים שונות. במקביל, עבדתי עם קבוצות רבות מאד, של נשים, של גברים ומעורבות- כולן סביב תכני חיים , זהות ותפקידי חיים (במיוחד הורות) והתפתחות אישית.

בשנים האחרונות אני שותפה בתהליכי הכשרת מנחי קבוצות באוניברסיטת בן גוריון, ובהכשרת מטפלים בביה"ס הדינאמי-ממוקד ללימודי פסיכותרפיה.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד