תפריט נגישות
חיפוש

אודות

אם החלטת להגיע לטיפול פסיכולוגי, אני מניח שיש בך נכונות ללמוד אודות תהליכים לא מודעים המעכבים או מקשים על התפתחותך בתחומים הרלוונטיים לחייך או לחיי ילדך ורצון כנה לעבור שינוי.

חשוב שתהיה לך יכולת התמדה עם נכונות לפגוש גם רגשות שליליים ומחשבות שאינן בהכרח נוחות לך. סודיות ופרטיות הינן תנאים הכרחיים בעיניי לטובת תחושת בטחון בעת הפנייה לטיפול.

בפנייתך לפסיכולוג קליני, אתה בוחר באיש מקצוע בעל הכשרה אקדמית והכשרה מקצועית המוכרת ע"י משרד הבריאות. הטיפולים מתקיימים בשפה העברית ובאנגלית.

השכלה אקדמאית והכשרה

כפסיכולוג קליני, מעבר לעבודה השוטפת והמפגש עם מטופלים רבים לאורך השנים, אני רואה חשיבות רבה בהתפתחות מקצועית ע"י השתתפות בהכשרות מקצועיות, קבלת הדרכה ע"י אנשי מקצוע בכירים והשתתפות בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל.

מעבר ללימודי תואר ראשון ותואר שני באוניברסיטת בן-גוריון שבנגב, ול- 4 שנות ההתמחות במרפאה לרפואה פסיכולוגית בבית חולים שניידר ובמחלקה פסיכיאטרית בבית חולים אברבנאל, עברתי 4 שנות הכשרה במכון טריאסט שריג לפסיכותרפיה על מנת להיות מדריך מוסמך ומוכר ע"י משרד הבריאות עבור מתמחים הנמצאים בהכשרה בפסיכולוגיה קלינית, הוכשרתי במסגרת לימודי המשך בבית ספר לפסיכותרפיה (ה.ל.פ.ב.א) ואני מטפל קבוצתי מוסמך.

ניסיון מקצועי

פתחתי קליניקה פרטית בשנת 2004, הממוקמת באזור מקסים וידידותי בתל אביב. מעבר לעבודתי בקליניקה הפרטית, אני משמש כחבר הנהלה ומנהל את יחידת האבחון במכון טריאסט שריג. משנת 2008 אני מדריך מתמחים בפסיכולוגיה קלינית בתחום הטיפול ובתחום האבחון. בין השנים 2003-2013 שירתתי כפסיכולוג במילואים בחיל הים.

בשנה האחרונה הצטרפתי להנהלת אפק (ארגון, פרט, קבוצה)- ארגון העוסק בחקירת תהליכים לא מודעים בקבוצות ובארגונים. 

חברות באגודות וארגונים

בעז גסטהלטר- פסיכולוג קליני מומחה ומדריך

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד