תפריט נגישות

אודות

שלום. אני פסיכולוגית מחקרית ועובדת סוציאלית קלינית בעלת נסיון עשיר של טיפול במגוון תחומים. אני דוברת עברית ואנגלית ברמת שפת אם ומטפלת בבני נוער ומבוגרים. הקליניקה שלי שואפת לתת למטופלים מקום נעים ומרגיע בו ניתן להם לעבד את עולמם הפנימי ולהרגיש טוב יותר.

את הכשרתי המקצועית רכשתי בארה"ב, שם התגוררתי שנים רבות מגיל צעיר. אני בעלת תואר שלישי (דוקטורט) בפסיכולוגיה ,בתחום מדעי המוח מאוניברסיטת Brown, אחד המוסדות היוקרתיים והמובילים לחקר המוח בארה"ב ובעולם. שם עסקתי בתור חוקרת ומרצה בנושא זיכרון, חשיבה ותפישה ראייתית. במהלך השנים הוכשרתי בתחום הקליני, בו אני מתמקדת כיום ומשלבת מנסיוני המחקרי. שילוב זה מאפשר לי הבנה מעמיקה של עולמם של מטופלי והתאמה של טיפול אישי תוך רגישות וכבוד אל נסיונם וחוויותיהם.

הגישה שלי משלבת ראייה פסיכודינאמית עם כלים קוגניטיבים-התנהגותיים (CBT) ואחרים כגון ACT-- Acceptance-Commitment Therapy. אני שמה דגש מיוחד על קשיבות (mindfulness) והרפיה ואף משלבת כלים יצירתיים באומנות בהתאם לצורך המטופל.

יש לי נסיון רב בטיפול בהפרעות אכילה. בעבר עבדתי במחלקת ילדים ונוער בבית חולים בארה״ב, בו טיפלתי בילדים, בני נוער ומשפחותיהם. מעבר לכך, זכיתי לעבוד במגוון של מסגרות שונות לבריאות הנפש והמשפחה, כולל מוסדות קהילתיים ובתי חולים בארה"ב.  

כיום, מעבר לקליניקה הפרטית, אני מטפלת בשרות הפסיכולוגי באוניברסיטת תל אביב. במסגרת זו אני מטפלת בסטודנטים זרים דוברי אנגלית ומכשירה מתמחים בפסיכולוגיה קלינית ב CBT. בין השאר אני מעבירה סדנאות בנושא דחיינות וחרדת בחינות לסטודנטים. אחד מתחומי העניין שלי הוא טיפול ותמיכה בעולים חדשים החווים קשיי התאקלמות וכמו כן טיפול באנשים מתרבויות שונות.

אני מאמינה ביכולת של המטופל לגרום לשינוי חיובי בחייו תוך התמדה ורצון להשתנות. האתגרים שבפנינו אינם אלא הזדמנות להמציא את עצמינו מחדש. יחד עם זאת, לכל אחד ניתן הזמן והעיתוי המתאים לו כדי לעשות זאת. הטיפול מהווה עוגן לכך, בו הסבלנות, הרגישות והכבוד הם כלים מרכזיים.

השכלה אקדמאית והכשרה

עובדת סוציאלית קלינית מ.ר. 32735 בפנקס העובדים הסוציאלים

תואר שלישי (Ph.D) בפסיכולוגיה ב Brown University, ארה"ב

תואר שני (M.Sc) בפסיכולוגיה ב Brown University, ארה"ב

תואר שני (M.S.W.) בהצטיינות בעבודה סוציאלית קלינית ב Rhode Island College, ארה"ב

תואר ראשון (B.A) בהצטיינות בפסיכולוגיה וצרפתית ב Brandeis University, ארה"ב

הכשרה בטיפול ממוקד בטרואמה בארה״ב

הכשרה בשיטת Archetypal Dreamwork בארה״ב

הכשרה ב Somatic Experiencing--beginner level

פרסומים אקדמיים

Is color an intrinsic property of object representation? (2003), Galit Naor-Raz, Michael J. Tarr & Daniel Kersten, Perception, 32(6).

http://journals.sagepub.com/doi/10.1068/p5050

Perceptual dimporphism in visual motion from stationary patterns, (2000), Galit Naor-Raz & Robert Sekuler, Perception, 29(3).

http://journals.sagepub.com/doi/10.1068/p3034

חברות באגודות וארגונים

חברה בעמותה הישראלית לטיפול, חקר ומניעת הפרעות אכילה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד