תפריט נגישות

אודות

שמי אלעד ואני פסיכולוג קליני מומחה. אם אתם קוראים את השורות הללו כנראה שאתם או מישהו שיקר ושחשוב לכם נמצא במצוקה או בבעיה ויכול מאד להיות שטיפול פסיכולוגי יכול לסייע לו או לה. בטיפול פסיכולוגי, בעיני, מדובר בראש ובראשונה בקשר מיוחד מאד בין שניים, קשר שאני מאמין גדול ביכולות שלו לרפא, לסייע ולהועיל. בגלל זה נעשיתי פסיכולוג. 

אני נסמך בעיקר על עקרונות הטיפול הדינאמי, שנשען על מסורת תיאורטית ענפה. בנוסף, יש לי ניסיון והכשרה בכלים אחרים כמו CBT, PE וכן בהדרכת הורים על פי גישת "הסמכות ההורית". אני מאמין בהתאמת הטיפול – אופיו, משכו ומטרותיו, למטופל ולבעיה איתה הוא פונה ומשקיע בכך מחשבה רבה במהלך העבודה שלי עם מטופלי.

המטרה שלי היא לייצר עבור מטופלי סביבה שתספק תחושת ביטחון וקשב ותאפשר להם להתקרב אל עצמם, לצמוח, להתחזק, להרגיש שלווה פנימית ולשגשג.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכולוג קליני מומחה מ.ר.מ 33078

MA - בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ת"א. 

BA - בפסיכולוגיה ובתיאטרון מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

השתלמות ב-CBT בהנחיית ד"ר יוסי אדיר

השתלמות ב-PE בהנחיית ד"ר ניצה נקש

השתלמות בטיפול זוגי בהנחיית עירית קליינר-פז

ניסיון מקצועי

אני מטפל במתבגרים, במבוגרים ובזוגות ומסייע במגוון של קשיים – החל בקושי להתמודד עם צמתים מאתגרים בחיים (כמו התפתחות מקצועית, התנהלות זוגית) וכלה בהתמודדות עם דיכאון, חרדה והפרעות אישיות. בתוך כך אני מנוסה בסיוע בסוגיות של זהות מינית, של פוסט-טראומה, של משברי הסתגלות. יש לי ניסיון וידע רחבים בכל הקשור להתמודדות עם הצבא – החל בחרדות ובמתחים לקראת הגיוס, עבור בהתמודדות עם אתגרים במהלכו וכלה באתגרים ייחודיים לאוכלוסיות ליבה ועילית.

מאמרים

אני משוחח על זוגיות, ריצה וטיפול זוגי בפודקאסט ריצה:

https://open.spotify.com/episode/0cwNPm3DaMXfXNSef2KPxB?si=3o7EiAh_TnSe68cwHG7R3w

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד