תפריט נגישות
עינת לוין ברסקין

עינת לוין ברסקין

כתובת: תל אביב - יפו
שפות: עברית
:תחומי טיפול
טיפול נפשי

אודות

עובדת סוציאלית קלינית (MSW), בעלת ניסיון של עשרים שנה בטיפול, הנחיית קבוצות והדרכת צוותי טיפול ושיקום.

מומחית בתחום בריאות הנפש ומדריכה בכירה מטעם משרד הבריאות בשיקום הפסיכיאטרי. מתמקדת בשיפור איכות החיים הרגשית של מטופליי ושל מטופלים במסגרות שאני אחראית על פיתוחן המקצועי.

אני מתגוררת בתל אביב, נשואה ואם ל 3 ילדים.

השכלה אקדמאית והכשרה

בעלת תואר ראשון (BSW) ותואר שני (MSW) בעבודה סוציאלית בהתמחות של הנחיית קבוצות מאוניברסיטת תל אביב. בעלת ארגז כלים עשיר מלימודי: פסיכותרפיה אינטגרטיבית, שיטות טיפול מהעולם הדינאמי, כלים מעולם ה-CBT, מיינדפולנס, התערבויות בשיקום פסיכיאטרי בגישת ההחלמה, טיפול בפגיעות על רקע תקיפה מינית, ועוד.

ניסיון מקצועי

מעל לעשרים שנות ניסיון בטיפול פרטני וקבוצתי באוכלוסיות מגוונות.

רכזת תוכניות, מרצה ומנחה קבוצות הדרכה למטפלים ולאנשי מקצוע בתחומים טיפוליים בבית הספר לשיקום, שילוב והחלמה בקריה האקדמית אונו.

מדריכה בכירה supervisor  של מטפלים ואנשי מקצוע בתחומים טיפוליים במסגרות שיקומיות.

ניסיון עשיר בטיפול ושיקום של אנשים המתמודדים עם מחלות נפש והפרעות נפשיות, בשילובם בקהילה ובטיפול בבני משפחותיהם.

טיפול בבני נוער המתמודדים עם מגוון רחב של קשיים הנובעים מאספרגר, מעיכובים התפתחותיים ומתסמונות גנטיות שונות.

בקליניקה אני נפגשת עם:

מבוגרים וצעירים הפונים לטיפול רגשי סביב שאלות בתחומים של: התפתחות בשלבי החיים השונים, לחצים, משברי חיים, מצבי רוח, חרדות ועוד.

אנשי מקצוע ומטפלים המתמחים בטיפול באנשים המתמודדים עם פגיעות נפשיות שונות ומעוניינים בהדרכה (supervision) וליווי מקצועי בעבודתם הטיפולית והשיקומית.

אנשים המתמודדים עם אתגרים פסיכיאטריים ובני משפחותיהם, המעוניינים בטיפול פרטני והדרכה פסיכוחינוכית, בנוסף לשירותי "תיאום טיפול". תיאום טיפול זה כולל: קשר עם גורמים בקהילה, הגשה ל"סל שיקום" של משרד הבריאות ועוד.

אני מאמינה בגישה טיפולית פתוחה, "בגובה העיניים", תוך שימוש בידע ובמיומנויות של כל מטופל ובמודלים של "למידה מהצלחות" ו"קבלת החלטות משותפת" מתוך אמונה בכוחותיו.

הטיפול ממוקד בקשיים איתם מגיעים המטופלים, ומותאם להעדפות ולאישיות הייחודית של כל אחת ואחד. הטיפול בגישה אינטגרטיבית המשלבת הסתכלות דינאמית וטכניקות מעולמות טיפוליים מגוונים: CBT, הגישה המוטיבציונית, מיינדפולנס ועוד. המטופלים יוצאים מצוידים בכלים פרקטיים, ליישום ושימוש מידי.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד