תפריט נגישות

אודות

טיפול בנפש הוא עיסוק עמוק ורציני וזכות גדולה עבורי. סיוע למטופל/ת להתחבר לעצמו/ה תוך פיתוח תחושת האוטונומיה, החופש האישי והעשרת העולם הבינאישי מהווים את נקודת המוצא לגישתי הטיפולית.

הגישה ההתייחסותית בפסיכואנליזה מהווה עבורי קבוצת השתייכות אך לא מקדש אידיאולוגי. אני מאמין בחשיבות הקריטית לחופש מחשבה, ביקורת וביטוי, ובחשיבות הצורך בבית רגשי ובקהילה המאפשרת תמיכה, מעורבות והתפתחות.

בעשור האחרון טיפלתי במטופלות ומטופלים שהגיעו עם מגוון רחב של מצוקות נפשיות, החל מכאלו המצריכות מפגש שבועי בודד וכלה בכאלו המצריכות אשפוז פסיכיאטרי ממושך. טיפלתי במבוגרים, נוער וילדים מרקעים משפחתיים, חברתיים וכלכליים מגוונים ביותר. 

הבנה עמוקה של המצבים הנפשיים ונסיבות החיים הספציפיות של כל אחת ואחד ממטופליי/ותי חשובה עבורי לצורך מתן הסיוע המועיל ביותר. אני מציע טיפול למבוגרים, נוער וילדים ומנוסה בטיפול במשברי חיים, קשיים בהתנהגות, חרדה, דיכאון, קשיים בזוגיות ובמשפחה, הפרעות אישיות, מצבים פוסט-טראומטיים ומצבים פסיכוטיים. אני עובד באופן פרטני, זוגי וקבוצתי.

השכלה אקדמאית והכשרה

M.A בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר מטעם אוניברסיטת ת"א.

בוגר התכנית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה של ילדים ונוער בביה״ס הדו-לאומי לפסיכותרפיה במרכז הרפואי האוניברסטאי הדסה הר הצופים (BNSPT). 

בוגר קורסי השתלמות בטיפול ואבחון של ילדים ונוער במדרשה ללימודים מתקדמים בפסיכולוגיה חינוכית שבמכללת לוינסקי בת״א.

בוגר התכנית הדו-שנתית להכשרת מנחי קבוצות, ביה"ס לעבודה סוציאלית, היחידה ללימודי המשך באוניברסיטת ת"א.

בוגר קורס מנחי קבוצות קונפליקט בביה״ס לשלום בנווה-שלום.

בוגר קורס מדריכי העשרה אינסטרומנטלית של מכון פויירשטיין בירושלים.

בוגר התכנית לכלבנות טיפולית לאנשי מקצוע בבריאות הנפש במכון מגיד של האוניברסיטה העברית בירושלים. 

ניסיון מקצועי

בנוסף לטיפול בקליניקה הפרטית בשנים האחרונות עבדתי גם כמטפל במכון ת.ל.מ ובעמותת עמך לניצולי שואה ובני משפחותיהם וכמדריך מאבחני BRC במכון קרת בת״א.

בנוסף, אני חבר סגל ומנחה את קבוצת המשתתפים בתכנית לטיפול רגיש פוליטית של קבוצת פסיכואקטיב, ומנחה קבוצות לפיתוח דיאלוג בין קבוצות חברתיות ופוליטיות המצויות בקונפליקט זו עם זו, במסגרות בישראל ובארה"ב. 

את ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית עשיתי במכון ת.ל.מ ובמחלקה הסגורה לנוער במרכז לבריאות הנפש בנס-ציונה. 

חברות באגודות וארגונים

הפורום הישראלי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית (IARPP)

העמותה הישראלית להנחיה וטיפול קבוצתי (IAGP)

קבוצת פסיכואקטיב (PsychoActive, אנשי מקצוע בבריאות הנפש למען זכויות אדם)

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד