תפריט נגישות

אודות

דפנה רובנר, פסיכולוגית חינוכית מדריכה (M.A.)

פסיכואנליטיקאית בחברה הישראלית לפסיכולוגיה אנליטית (יונג) ובחברה הבינלאומית לפסיכולוגיה אנליטית  IAAP

בעלת רישיון לטיפול בהיפנוזה (אגו סטייט, היפנואנליזה).

דפנה מטפלת בשיטת פסיכואנליזה יונגיאנית. הטיפול בעיקרו הוא מסע משותף של שני אנשים: המטפל והמטופל, שבמהלכו מנסים לשמוע את קולו המכוון של העצמי. הטיפול היונגיאני מאפשר למטופל להכיר את עצמו ואת הכוחות הפועלים בו. כאנליטיקאית יונגיאנית דפנה רכשה ניסיון בטיפול ב- Sand Play, בנייה בעזרת מיניאטורות, שיכולה להביא לריפוי והרחבת המודעות.

דפנה בעלת רישיון לעסוק בהיפנוזה שהוא מצב שונה של מודעות בו מתאפשר לאדם להתחבר לזיכרונות ולהפעיל יכולות אשר נמצאות לרוב בחלקים לא מודעים של הגוף והנפש. היפנוזה היא מצב של ריכוז גבוה המאפשר חיזוק הזיכרון. רוב האנשים יכולים להיכנס לטרנס היפנוטי לטובת מטרה שחשובה עבורם. לדוגמא: התגברות על חרדות (חרדות טיסה, חרדת בחינות לתלמידים ולסטודנטים, חרדה חברתית), שיפור שנת הלילה והתמודדות עם כאב. דפנה רכשה ניסיון בטיפול באגו סטייט והיפנואנליזה.

כפסיכולוגית בכירה במחלקה לאונקולוגית ילדים, דפנה רכשה ניסיון עשיר בטיפול זוגי להורים, פסיכותרפיה לילדים ולאחי הילד המאושפז. הטיפולים תרמו לשיפור התמודדות עם מציאות קשה של ילד חולה ומשפחתו.

השכלה אקדמאית והכשרה

MA פסיכולוגיה חינוכית, האוניברסיטה העברית.

הסמכה לפסיכואנליזה יונגיאנית.

פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה

דפנה רובנר פסיכולוגית חינוכית ומדריכה

בעלת רישון לטיפול בהיפנוזה

דפנה רובנר מורשה בהיפנוזה

ניסיון מקצועי

פסיכולוגית בעלת ותק של למעלה משלושים וחמש שנים.

במקביל לניהול קליניקה פרטית עבדה כעשר שנים כפסיכולוגית הבכירה במחלקה לאונקולוגית ילדים בביה"ח הדסה עין כרם, שבע שנים כחברה בוועדת ערעורים עליונה להתאמות ליקויי למידה של משרד החינוך וכחמש עשרה שנים בשירות הפסיכולוגי

פרסומים אקדמיים

Quarrel Involvement of School- Aged Children Gender Differences, Age Trends and School Adjustment: Uriel Last, Daphna Avital. Article Apr. 1995. Journal of Genetic Psychology

חברות באגודות וארגונים

החברה הישראלית לפסיכולוגיה אנליטית, IAAP

הדרכה מקצועית

הדרכה לפסיכולוגים בפסיכותרפיה, פסיכודיאגנוסטיקה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד