תפריט נגישות

אודות

אני פסיכולוגית קלינית וחינוכית בכירה, וגם יועצת אירגונית. עבדתי שנים רבות כפסיכולוגית בשירות הציבורי החינוכי והרפואי. בשנים האחרונות אני עובדת עם מבוגרים בפרקטיקה פרטית בטיפול פרטני וזוגי וכן מדריכה פסיכולוגים העובדים בשירות הציבורי.

כיועצת אירגונית, אני עובדת עם מנהלים בפיתוח התפקיד הניהולי ובפיתוח עבודת הצוות במגזר הפרטי והציבורי.

מתוך שנים של ניסיון ראיתי שאנשים יכולים למצוא הקלה במצבי חיים שונים כאשר הטיפול מאפשר להרחיב את הבנתם למורכבות החיים הפנימיים שלהם.

אני מטפלת באנשים במצבי משבר, בתקופות מעבר בחיים, בקשיים המתעוררים בהורות, בהתמודדות עם בני משפחה בעלי צרכים מיוחדים, במצבי קונפליקט פנימיים או בין אישיים ובהתמודדות עם שאלות של חיפוש דרך ומשמעות בחיים.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר M.A בפסיכולוגיה. מומחית בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית.

מדריכה בפסיכותרפיה.

ניסיון מקצועי

הבית המקצועי הראשון שלי היה השירות הפסיכולוגי החינוכי של עיריית ירושלים, שם הכרתי את התחום הרחב של ילדים, הורים, צוותים חינוכיים ומנהלי בתי ספר. במיוחד נחשפתי לעולם המורכב של הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים. מפגש זה, כפסיכולוגית חינוכית, הביא אותי גם להתמחות קלינית תוך הכרות עם מגוון רחב של מצבים נפשיים מורכבים של ילדים ומבוגרים. העניין שגיליתי בהשפעה של המערכות בהן אנחנו פועלים הוביל אותי גם לתחום הייעוץ הארגוני בגישה הפסיכואנליטית וזאת בנוסף להכשרה שקיבלתי בפסיכותרפיה פסיכואנליטית.

תחום בריאות הנפש קיבל מקום נכבד בעיסוק המקצועי שלי גם בהיותי פסיכולוגית עצמאית במסגרת קופת חולים. במשך השנים פיתחתי גם עיסוק בתחום הנחיית קבוצות רופאים המתמקדת ביחסי רופא-חולה. המעורבות של הגוף בתהליכים הנפשיים מקבלת ביטוי בעבודתי בשיטת ההתמקדות - "Focusing".

כיום אני מתגוררת ועובדת בתל אביב. עומדת לרשותי קליניקה פרטית בצפון הישן של תל אביב. לצד עיסוקי המרכזי כמטפלת פרטנית וזוגית אני עוסקת גם בהדרכה של פסיכולוגים בתקופת ההתמחות שלהם.

העניין שלי בתחום הפרט והקבוצה יוצא גם מן ארבע קירות הקליניקה אל הקהילה. אני מתנדבת בארגון הל"ל - המסייע ליוצאים בשאלה וכן משמשת כיועצת בהתנדבות למנהלי בתי התלמיד ברשת החינוכית 'קדימה'

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד