תפריט נגישות

אודות

פסיכולוגית קלינית מומחית למבוגרים ונוער.

לעתים החיים מזמנים לנו משברים וחוויות מורכבות היכולים ליצור התמודדויות רגשיות לא פשוטות, מצבי חוסר אונים, ותחושות חזקות של חרדה, דיכאון, העדר כוחות וסיפוק. אני מאמינה כי במקומות אלו, עם כל הקושי והכאב הנלווים אליהם, נוצרות הזדמנויות ממשיות לצמיחה חיובית ולשינויי חיים משמעותיים.

התהליך הטיפולי מנסה לזהות את הכוחות הקיימים באדם ואת  יכולותיו לחזק אותם ולהשתמש בהם, מתוך אמונה בשינוי פנימי וביכולת של כל אדם לחיות חיים של שמחה, סיפוק ומשמעות. 

הפניה לטיפול אינה תמיד פשוטה ויכולים להתלוות אליה חששות רבים. לבטוח באדם אותו מעולם לא פגשנו ולהרגיש בנוח להכניסו לתוך עולמנו הפנימי אינו דבר מובן מאליו והדבר דורש רגישות רבה מצידי כמטפלת. לכן, לאורך כל התהליך הטיפולי אני משתדלת להיות קשובה לקצב הפנימי של האדם היושב מולי ולהיות עמו בדיאלוג תמידי המברר את חששותיו, צרכיו ורצונותיו. גם הגישה הטיפולית בה אני משתמשת נקבעת מתוך הקשבה מלאה לצרכים הייחודיים והדינאמיים.

כיום אני מטפלת בקליניקה בקריית מוצקין ובקליניקה בישוב בית רימון שבגליל התחתון, שם אני פוגשת אנשים עם מגוון רחב של התמודדויות: חרדה, דיכאון, שינויי חיים, התמודדות עם משברים, נפגעיי תקיפה מינית, התמודדויות בין-אישיות מורכבות, גירושים, משברים זוגיים ועוד.

גישתי בטיפול הפרטני היא בבסיסה דינאמית,בשילוב של כלים מהגישה ההתנהגותית-קוגניטיבית, מהגישה ההתמקדותית, מגישת פסיכולוגיה חיובית ומגישות נוספות. גישתי בטיפול הזוגי הינה מתבססת על גישת הEFT, בה יש הזמנה לכל אחד מבני הזוג לבדוק ולהכיר אילו דפוסים הוא מביאים לתוך הזוגיות וכיצד דפוסים אלו יוצרים את הזוגיות ומשפיעים עליה. 

בסופו של דבר המטרה היא להשיג הבנה עמוקה של עולמנו הפנימי, כך שבמקום להיות מנוהלים על ידי דפוסים לא מודעים, אנו הופכים להיות שותפים פעילים ביצירת העולם הפנימי והחיצוני שלנו. 

השכלה אקדמאית והכשרה

  • B.A בפסיכולוגיה ופילוסופיה באוניברסיטת בר-אילן
  • M.A בפסיכולוגיה קלינית למבוגרים באוניברסיטת בר-אילן
  • טיפול בנוער והדרכת הורים במסגרת המרפאה לבריאות הנפש בבי"ח "שניידר".
  • טיפול זוגי במסגרת אוניברסיטת בר-אילן יחד עם הכשרות וקורסים נוספים בתחום הטיפול הזוגי.

  • התמחות בשירותי היעוץ לסטודנט של ה"טכניון" בחיפה.

  • התמחות במחלקה האשפוזית למבוגרים, בי"ח "זיו" בצפת.

  • התמחות בשיטת "התמקדות", במסגרת "תמה-וואדה" בראש פינה.

  • קורס  שנתי "מיניות והתמקדות", במסגרת "תמה-וואדה" בראש פינה

ניסיון מקצועי

כיום אני מטפלת באופן פרטי בקליניקה בבית רימון ובקליניקה בקרית מוצקין. 

התמחתי מספר שנים בשירותי היעוץ של ה"טכניון" שבחיפה, שם טיפלתי בסטודנטים הלומדים במקום, העברתי אבחונים פסיכולוגים והנחתי קבוצת התמודדות עם חרדת בחינות.

לאחר מכן התמחתי במחלקה האשפוזית בבי"ח "זיו", שם טיפלתי במאושפזים במקום המתמודדים עם מגוון של הפרעות (סכיזופרניה, מאניה-דיפרסיה, דיכאון קליני, משברי חיים ועוד) והעברתי טיפולים קבוצתיים.

עם סיום התמחותי המשכתי לעבוד בבי"ח "זיו" במרפאה לבריאות הנפש למבוגרים. במסגרת תפקידי במרפאה טיפלתי בשיטת הDBT (השיטה הדיאלקטית), והנחתי ק

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד