חיפוש

אודותי

פסיכולוגית קלינית מומחית למבוגרים ונוער ואמא לחמישה ילדים מקסימים.

לעתים החיים מזמנים לנו משברים וחוויות מורכבות המובילות להתמודדויות רגשיות לא פשוטות, למצבי חוסר אונים ולבדידות. כך, גם אם בעבר תפקדנו היטב והרגשנו חיוניים, אנו עשויים למצוא את עצמנו מוצפים בתחושות של חרדה, דיכאון, העדר כוחות, העדר סיפוק ושמחת חיים. מניסיוני המקצועי למדתי שבמקומות אלו, עם כל הקושי והכאב הנלווים אליהם, נוצרות הזדמנויות ממשיות לצמיחה חיובית ולשינויי חיים משמעותיים.

בתהליך הטיפולי אני מנסה לזהות בשיתוף עם המטופל את כוחותיו הטמונים בו  ואת  יכולותיו לחזק אותם ולהשתמש בהם. כך,נוצרים באופן טבעי חיים של שמחה, סיפוק ומשמעות. 

אני יודעת כי הפניה לטיפול אינה תמיד פשוטה וכי יכולים להתלוות לכך חששות רבים. לבטוח באדם אותו מעולם לא פגשנו ולהרגיש בנוח להכניסו לתוך עולמנו הפנימי אינו דבר מובן מאליו והדבר דורש רגישות רבה מצידי כמטפלת. לכן, לאורך כל התהליך הטיפולי אני משתדלת להיות קשובה לקצב הפנימי של האדם היושב מולי ולהיות עמו בדיאלוג תמידי המברר את חששותיו, צרכיו ורצונותיו. גם הגישה הטיפולית בה אני משתמשת נקבעת מתוך הקשבה מלאה לצרכיו הייחודיים.

כיום אני מטפלת בקליניקה בקריית מוצקין ובקליניקה בישוב בית רימון שבגליל התחתון, שם אני פוגשת אנשים עם מגוון רחב של התמודדויות: חרדה, דיכאון, שינויי חיים, התמודדות עם משברים, הפרעות אכילה, נפגעיי תקיפה מינית, התמודדויות בין-אישיות מורכבות, גירושים, משברים זוגיים, הפרעות אישיות ועוד.

גישתי בטיפול הפרטני היא בבסיסה דינאמית,בשילוב של כלים מהגישה ההתנהגותית-קוגניטיבית, מהגישה הדיאלקטית, מגישת פסיכולוגיה חיובית ומגישות נוספות. גישתי בטיפול הזוגי הינה מתבססת על גישת הEFT בשילוב, לפי הצורך, עם כלים שונים מגישות נוספות.

השכלה אקדמאית והכשרה

  • B.A בפסיכולוגיה ופילוסופיה באוניברסיטת בר-אילן
  • M.A בפסיכולוגיה קלינית למבוגרים באוניברסיטת בר-אילן
  • טיפול בנוער והדרכת הורים במסגרת המרפאה לבריאות הנפש בבי"ח "שניידר".
  • טיפול זוגי במסגרת אוניברסיטת בר-אילן יחד עם הכשרות וקורסים נוספים בתחום הטיפול הזוגי.
  • התמחות בשירותי היעוץ לסטודנט של ה"טכניון" בחיפה.
  • התמחות במחלקה האשפוזית למבוגרים, בי"ח "זיו" בצפת.

ניסיון מקצועי

התמחתי מספר שנים בשירותי היעוץ של ה"טכניון" שבחיפה, שם טיפלתי בסטודנטים הלומדים במקום, העברתי אבחונים פסיכולוגים והנחתי קבוצת התמודדות עם חרדת בחינות. לאחר מכן התמחתי במחלקה האשפוזית בבי"ח "זיו", שם טיפלתי במאושפזים במקום המתמודדים עם מגוון של הפרעות (סכיזופרניה, מאניה-דיפרסיה, דיכאון קליני, משברי חיים ועוד) והעברתי טיפולים קבוצתיים. לאחר מכן המשכתי את עבודתי בבי"ח "זיו" במרפאה לבריאות הנפש למבוגרים, שם אני עובדת גם כיום. במסגרת תפקידי במרפאה אני מטפלת בשיטת הDBT (השיטה הדיאלקטית), מטפלת באופן דינאמי באנשים המתמודדים עם מגוון קשיים, ומטפלת במסגרת קבוצתית.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד