תפריט נגישות

אודות

פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת תואר דוקטור בפסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.
מזה כעשרים שנה אני עוסקת בטיפול ובגישור.
בעלת קליניקה פרטית בירושלים, ובה אני פוגשת מטופלים מבוגרים, המגיעים לטיפול בשל מגוון רב של אתגרים והתמודדויות.

היותי מטפלת מהווה חלק משמעותי מזהותי, ואני רואה עצמי כמלווה אנשים ב'מסע החיים' שלהם.
אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית, המשלבת טיפול פסיכודינמי עם שיטות טיפול נוספות כגון- טיפול קצר מועד, התמקדות, סכמה תרפיה, טיפול ממוקד רגשות, ACT וכן DBT.

בנוסף לטיפול הפרטני, אני מתמחה בהדרכת הורים בהקשרים שונים ובייחוד התנסיתי רבות בליווי הורים לקראת פרידה וגירושין. בתחום הגישור, אני נמנית עם הדור הראשון של המגשרים בארץ. הנני מנחה ומגשרת בכירה בקבוצת 'גבים', החל משנת 1996.

מלמדת גישור במסגרות שונות וכן קורסי מיומנויות ניהול משא ומתן, קונפליקטים ובניית הסכמות.
הנחיתי מאות רבות של תהליכי גישור בתחומים שונים – משפטיים, ארגוניים, קהילתיים ומשפחתיים.
בממשק שבין שני העולמות המקצועיים שלי - אני מתמחה בגישורי משפחה (בין אחים, בין הורים וילדים, ועוד) וכן בגישורי פרידה וגירושין.

ביולי 2016 הצטרפתי לרשימת המגשרים במשפחה "בהתאם לחוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (הוראת שעה), התשע"ה-2014".

במרחב הארגוני, אני מלווה מנהלים וצוותים ארגוניים - מנחה תהליכי פיתוח מנהלים, מנחה קבוצות עמיתים של מנהלים בארגונים, מלווה ארגונים בתהליכי שינוי ומסייעת בפיתוח צוותי עבודה.
בנוסף, הנני בעלת ניסיון רב בתהליכי אימון קצרי טווח, בסוגיות ממוקדות (אישיות, מקצועיות וניהוליות).

השכלה אקדמאית והכשרה

ניסיון מקצועי

בשנות התמחותי עבדתי בתחנה לטיפול בילדים ובנוער ע"ש אילן, ובה טיפלתי בילדים והדרכתי הורים. בנוסף, עבדתי במחלקה האשפוזית להפרעות אכילה מבוגרים בתל השומר.
משנת 2006 בעלת קליניקה פרטית בירושלים.


בין השנים 2008 ועד 2015 עבדתי במסגרת קופת חולים מאוחדת וקיבלתי בקליניקה שלי מטופלים של הקופה שפנו בשל מגוון רב של סיבות. בתקופה זו השתייכתי לצוות הפרעות אכילה, ובמסגרתו טיפלתי במטופלים הסובלים מהפרעות אכילה ובבני משפחותיהם וכן התנסיתי בעבודה בצוות רב מקצועי. כמו כן הייתי חלק מצוות בריאות האישה.

משתייכת לרשימת המטפלים של משרד הביטחון, ומטפלת במטופלים ממשפחות שכולות, וכן הנני חלק מרשימת המטפלים של משרד החוץ.

בעלת ניסיון טיפולי רב בטיפול בילדי גירושין, במבוגרים במשבר פרידה וגירושין, בהדרכת הורים בתקופות פרידה וגירושין, בהכנת הורים לשיחת יידוע הילדים אודות הפרידה, ועוד. לאורך השנים רכשתי ידע והתמחות בהיבטים רגשיים ובתהליכים פסיכולוגיים הקשורים לפרידה וגירושין.

בתחום הגישור - הנני מוותיקות מנחי הקורסים המסמיכים בגישור ותוכניות הפרקטיקום של משרד המשפטים, משנת 2001 ועד היום, באופן קבוע ורציף. במשך השנים לימדתי והכשרתי אלפים רבים של תלמידים לעיסוק בתחום הגישור. לימדתי קורסי ניהול קונפליקט, משא ומתן ובניית הסכמות.
גישור במשפחה וגישור לגירושין:
באופן ספציפי, אני מתמחה בתחום הגישור במשפחה וכן בתחום הגישור לפרידה ולגירושין. מזה כ15 שנים אני מגשרת בין זוגות לקראת גירושין, מלווה אותם בתהליך הסדרת הפרידה ועד אישור הסכם הגירושין בבית המשפט. למעלה מעשור שנים אני מלמדת את התחום של גישור בגירושין בקורסים מהמתקדמים ביותר בארץ, ביניהם תוכנית פרקטיקום להתנסות מעשית בגישור בגירושין.

כמו כן, בעלת ניסיון רב בהובלת תהליכי גישור משפחתיים, בסכסוכים בין אחים, בין הורים וילדים, בין זוגות נשואים בצמתי החלטות שונים, ועוד.

חברות באגודות וארגונים

תואר מומחה בפסיכולוגיה קלינית משנת 2006

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד