תפריט נגישות

אודות

שמי מבל קראוסיק, אני פסיכולוגית חינוכית מומחית ומדריכה, עם ותק של למעלה מ30 שניות ניסיון מקצועי בישראל ובארגנטינה. היום לקראת סיום לימודי בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT). אני מטפלת ומאבחנת ילדים, צעירים ונוער ומלווה הורים בקליניקה שלי הנמצאת בכפר סבא.

כפסיכולוגית חינוכית אני מחזיקה תפיסה מערכתית אשר מתייחסת למעגלי החיים הסובבים את המטפל (משפחה, חברים, למידה, מסגרות שונות) ליד הבנה של עולמו הפנימי המתבטא במחשבותיו, רגשותיו התנהגותו. תפיסה אינטגרטיבית זו מסייעת במיפוי גורמי קושי אשר משפיע על המטופל ובעזרתה מסייעה לסביבה לקידומו של המטופל.

בטיפול-אני מציגה גישה אינטגרטיבית ומותאמת למטופל , המשלב בין הגישה הדינאמית הקלאסית לגישה הקונטיבית התנהגותית (CBT) , המתמקדת בפן התנהגותי והמחשבתי של הילד והנער ונחשבת כעת כיעילה ומכוונת מטרה בהווה.

השכלה אקדמאית והכשרה

סיימתי תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית .A.Mבאוניברסיטה דל סלבדור, בואנוס איירס , ארגנטינה.

קיבלתי תואר מומחה בפסיכולוגיה חינוכית בארץ ובהמשך תואר מומחה מדריך.

השתלמויות רבות על טיפול ואבחון שפ"י

כעת בשלב סיום של בית הספר CBT לפרט , משפחה וקהילה.

ניסיון מקצועי

אני בעלת ניסיון רב במקצוע הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי. בסקטור הציבורי עובדת בשירות הפסיכולוגים החינוכי. . במשך 10 שנים עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי בתל מונד ומזה כ8 שנים עובדת בשירות הפסיכולוגי החינוכי בפתח תקווה . במסגרת זו עובדת במגוון ביתי ספר וגנים ובמסגרות החינוך המיוחד. אני מדרכיה בכירה ומשתתפת בוועדות אפיון וזכאות במשרד החינוך. בנוסף עבודתי כלל יעוץ למנהלים וצוותים חינוכיים, עריכת אבחונים פסיכולוגים ופסיכו דידקטים, טיפולים פרטניים וקבוצתיים בילדים והדרכת הורים. בנוסף הנחיית קבוצות של צוותים והורים וילדים צעירים ונוער .

בסקטור הפרטי יש לי ניסיון מקצועי רב במתן טיפולים פרטניים לילדים ונוער, הדרכת הורים ויעוץ פסיכולוגי ממוקד נושא או מטרה ( כגון החלטת שינוי מסגרת לימודית או מקום מגורים). בנוסף ניסיון רב בערכת אבחונים פסיכולוגים, פסיכודידקטים ואבחוני הפרעת קשב וריכוז.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד