תפריט נגישות

אודות

מאז שאני זוכרת את עצמי, ריתקה אותי נפש האדם. מכאן, הבחירה בלימודים ועיסוק בתחום הטיפולי היתה לי טבעית. במהלך השנים למדתי גישות שונות, אותן יישמתי במסגרות ציבוריות בהן עבדתי ובקליניקה שלי. מתוך הידע שהצטבר אני מטפלת במטופלי באופן שאני מוצאת כמותאם לכל אחד ואחת מהם.

אני מאמינה שקשר טיפולי הוא ייחודי ומבוסס קודם כל על אמון, כבוד הדדי, ועל עבודה משותפת בגובה העיניים. תנאים אלה מאפשרים הקשבה עמוקה למה שנאמר ובמיוחד למה שלא נאמר. יחד ניתן לזהות את האזורים הפגיעים ואת הדפוסים החוסמים, ולהגדיל את המודעות למה שמתחולל בתוכנו וגורם לנו למצוקה או לקושי.

בקליניקה שלי אני פוגשת אנשים שמתמודדים עם מגוון רחב של קשיים. התמודדות עם מצבי משבר, אבדן וטראומה, חרדות והפרעות במצב הרוח, הפרעות אישיות וקושי במערכות יחסים, נפגעי תקיפה מינית, קשיי הסתגלות, שאלות של דימוי עצמי וזהות ואנשים שסקרנים להכיר את עצמם טוב יותר.

טיפול מבחינתי יכול להיות במצבים של הכרח, אך יש לו מקום גם ככלי להעמקת ההיכרות עם עצמנו, שדרכה נוכל להגיע לצמיחה אישית ולמיצוי הפוטנציאלים הטמונים בנו. באמצעותו נוכל להרגיש טוב יותר בקשרים בתוך המשפחה ומחוץ לה, נשפר את התקשורת הבינאישית, נכיר את החלק שלנו במה ש"קורה" לנו, ובדרך זו נוכל להגדיל את החופש הפנימי ולהשפיע יותר על מהלך חיינו.

השכלה אקדמאית והכשרה

M.A בעבודה סוציאלית  מומחיות קלינית - ברה”נ - אוניברסיטת ת"א

תעודה בפסיכותרפיה מביה״ס לרפואה אוניברסיטת ת״א

לימודי המשך במסלול אינטרסובייקטיבי התכנית לפסיכותרפיה- אוניברסיטת  ת״א

ניסיון מקצועי

14 שנים עבודה במרפאה ציבורית לילדים ונוער, שנה וחצי בבית חולים פסיכיאטרי, ארבע שנים בעמותת לכל נפש, עבודה עם ניצולי שואה דרך מכון ש”י, הנחיית קבוצות בעמותת ״בשביל החיים״

מעל 20 שנות עבודה בקליניקה פרטית

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד