תפריט נגישות

אודות

ילידת 1951, (תעשו חשבון..) נשואה, אם לחמישה ילדים, וסבתא לארבעה נכדים, מתוקים במיוחד! בינתיים...

אחרי קריירה של כמעט 20 שנה בתחום תקשורת מחשבים, בהן פעלתי בממר"מ, בטכניון וב- CITY BANK בניו יורק, חיפשתי משהו לנשמה. עברתי תהליך של הסבה מקצועית לכוון של עבודה עם אנשים, ובעיקר התמחיתי בנושא הקשר והתקשורת הבינאישית. בחרתי בתחום הטיפול המשפחתי משום שתקשורת ויחסים בינאישיים מסקרנים אותי, ובעיקר אלה עם האנשים הקרובים.

אני מאמינה גדולה בשלום בינלאומי שמתחיל בבית: כאשר היחסים בתוך הזוג, בתוך המשפחה יהיו אוהבים, מקבלים ומכבדים, יגדלו ילדים שוחרי שלום שלא יאפשרו למלחמות להתרחש. את עבודתי בתחום הטיפול המשפחתי התחלתי בסוף שנות התשעים, ועד היום אני אוהבת ונהנית מהעבודה עם בני אדם, ומהתרומה שלי לשיפור מערכות יחסים משמעותיות.

גם כשמגיעים להחלטה שיש לפרק את מערכת היחסים, אני ממליצה לעשות תהליך קבלת החלטות מתוך הבנה ומודעות לקשר ולתרומה האישית של כל אחד לאופן התנהלותו. אני מאמינה, שבני אדם יכולים להשתנות כדי לאפשר לעצמם וליקרים להם חיים מאושרים ומספקים יותר.

החלום שלי: טיפול זוגי - לכל הזוגות הנתקלים בקשיים, רצוי בשלבים הראשונים של התעוררות הקושי.. סדנאות זוגיות – חינוך, העשרה ורכישת כלים ומיומנויות קשר לכל הזוגות, בכל שלבי ההתפתחות: החל מהשלבים הראשונים של הקשר, דרך הכנה למחויבות זוגית, התמודדות עם לידת ילדים, התבגרות הילדים, עזיבת ילדים את הבית, פרישה ממעגל העבודה והזדקנות ביחד.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית במגמת טיפול משפחתי.

תואר ראשון בכלכלה ובמדעי המחשב.

התמחויות מקצועיות מרכזיות: טיפול ביחסים בגישת האימאגו- זוגות, הורים וילדים, יחידים והכנה לקשר, הכנה לנישואין, הנחיית סדנאות אימאגו לזוגות, סדנא אינטנסיבית לזוגות במשבר,טיפול בגשטלט - פרטני, זוגי וקבוצתי.

מדריכה מוסמכת בטיפול משפחתי ובגישת האימאגו.

ניסיון מקצועי

סדנאות- מגוון של סדנאות לזוגות וליחידים בנושאים: זוגיות, קשר, קשב, תקשורת, מערכות יחסים, צמיחה, ועוד.. בארץ ובעולם. הדרכה: מטפלים, יחידים ובקבוצות, צוותים מקצועיים.

הרצאות: בנושא גישת האימאגו במסגרות שונות: אונ' בר-אילן, אונ' חיפה, כנסים מקצועיים, מסגרות טיפוליות ומסגרות פרטיות. טיפול: זוגות, ויחידים בתחום של קשיים בקשר וטיפוח מערכת היחסים.

שלום הילד – טיפול בילדים בסיכון, ובני משפחותיהם. מרכז רפואי אבן סינא של קופ"ח כללית – טיפול בילדים ומשפחותיהם עבודה ארגונית- מערכתית- יוזמת ויו"ר כנס האימאגו הבינלאומי הראשון, בישראל.

פיתוח ויישום של פרויקטים בתחום איתור אלימות במשפחה במערכת הרפואית. הקמת מרכז פ.נ.ס - מרכז פסיכו-נוירו-סוציאלי לילדים בקופ"ח כללית.

פרסומים ותרגומים תזה מורחבת באיניברסיטת חיפה בנושא אמהות בנישואין השניים.

כתבות בעיתון המקצועי של האגודה לטיפול במשפחה. עריכה של המהדורה המורחבת של עיתון האגודה לטיפול במשפחה בנושא האימאגו. התנדבויות: חברה בוועד הבינלאומי של מטפלי האימאגו, חברה ב PEACE PROJECT- קבוצה לומדת ופועלת לדיאלוג התכוונותי בקבוצה.

מייסדת ו יו"ר פורום אימאגו באגודה לטיפול משפחתי חברה במערכת העיתון של האגודה לטיפול משפחתי מנהלת פורום אימאגו באתר האגודה לטיפול במשפחה

חברות באגודות וארגונים

 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד