תפריט נגישות

אודות

מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת ומטפלת מינית מוסמכת.

אני מביאה איתי הרבה אהבה למקצוע, אכפתיות, סקרנות, גמישות ויכולת להתאים את הגישה הטיפולית למטופל בהתאם לצרכים האישיים. העובדה שאני גם מטפלת זוגית וגם מטפלת מינית, הופכת את הטיפול לתהליך עשיר ומעמיק יותר. שילוב זה מאפשר להתבונן בחיבור בין הסימפטומים המיניים והדפוסים הזוגיים, במטרה לשפר ולהעצים את המערכת הזוגית מינית.

אני מאמינה כי בטיפול שבו נוצר קשר טוב ואמון, שיח אמפתי ורגיש ניתן להבין את הקושי, ולמצא את הדרך לשינוי ושיפור עולם המיניות והזוגיות.

השכלה אקדמאית והכשרה

מטפלת מינית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול מיני - איט"ם.

בוגרת תכנית הלימודים: "מין, מיניות ומה שביניהם" - ביה"ס ללימודי המשך הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב.

התמחות במרפאה לטיפול מיני בבית חולים שיקומי "רעות", ו"מרכז אישי"- מרכז לטיפול מיני, זוגי, פרטני וסרוגייט.

מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת על ידי האגודה לטיפול במשפחה.

בוגרת התכנית לפסיכותרפיה דינאמית זוגית בת.ל.מ.

תכנית להדרכה בטיפול זוגי ומשפחתי - מכון שינוי.

בשנת 1995 התחלתי המסלול לטיפול זוגי ומשפחתי במכון ברקאי במקביל ללימודי M.A בפסיכולוגיה חברתית באוניברסיטת בר אילן. סיימתי B.A במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון. במהלך השנים צברתי ידע רב ונסיון קליני בטיפול פרטני, זוגי ומיני אותו אני מגבה ומעשירה בהשתלמויות שונות, ימי עיון וסדנאות מגוונות.

ניסיון מקצועי

כיום עובדת בקליניקה הפרטית, במרכז "אישי" לטיפול מיני, במרכז "רותם" לטיפול במיניות, "מכון קלייר רבין" לטיפול פרטני וזוגי ו"מכון איזונים".

בעבר עבדתי במספר תחנות לטיפול זוגי ומשפחתי כמטפלת ומדריכה מטפלים בתהליך ההסמכה.

במהלך השנים טיפלתי באוכלוסייה מגוונת בשלבים השונים של מעגל החיים המתמודדים עם תכנים הקשורים בזוגיות לפני נישואין, השפעת הלידה על הזוגיות, בגידה ומשברי נישואין, שיפור התקשורת הזוגית, הדרכה הורית, זוגיות הומו-לסבית ועוד.

בטיפול המיני אני עוסקת בהפרעות בתפקוד המיני בקרב גברים ונשים, הבאות לידי ביטוי במגוון צורות: ירידה בחשק המיני, קושי להגיע לאורגזמה, כאבים ביחסי מין, חרדת ביצוע, חרדה מאינטימיות, חוסר סיפוק מחיי המין ובעיות בתקשורת המינית.

חברות באגודות וארגונים

 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד