תפריט נגישות

אודות

טיפול רגשי במתבגרים ובמבוגרים בעמק חפר.

אני ענת, פסיכותרפיסטית המשלבת בעבודתי שיטות עבודה מגוונות כגון: Present Therapy, האקומי, נוכחות- מיינדפולנס וחשיבה הכרתית (שיטת ימימה). אני מנחת קבוצות (M.A) בשילוב טבע, הבעה ויצירה ורכזת אקדמית ומרצה בתכניות הכשרה שונות.

טיפול בעיני הוא קודם כל מפגש בין שני אנשים. אני מאמינה שקשר אנושי שיש בו עיניים טובות, עדינות וקשב לקצב ולצורך האישי הייחודי של כל אדם, יכול ליצור מרחב בטוח ולאפשר תנועה פנימית, ריפוי וחיבור לכוחות שיש בכל אחד מאתנו.

במפגשים אני מזמינה את המטופל לחקירה פנימית רכה ועדינה, תוך תשומת לב ונוכחות לרגע הזה. אנו יוצאים ביחד לתהליך, מסע משותף, שיעזור למטופל להתמודד עם הקשיים והעומסים בחייו ולחוות את עצמו באופן בריא ומיטיב.

המפגשים מתקיימים בקליניקה פרטית בעמק חפר, עם אפשרות לעבודה במרחב של טבע. שיטת הטיפול בטבע רואה בטבע כבעל כוח ריפוי ומאמינה בכוחות האדם להחלים ולרפא את עצמו וביכולת הטבע להעצים את התהליך.

 

השכלה אקדמאית והכשרה

M.A הנחיית קבוצות בשילוב אמנויות

פסיכותרפיה בגישת  Present-Therapy

AAT טיפול בעזרת בעזרת בעלי חיים

B.A חינוך מיוחד ואמנות

קורסי העשרה והשתלמויות רבות לאורך השנים, בנושאים שונים מעולם הטיפול

ניסיון מקצועי

בהווה:

בעלת נסיון של כ-18 שנים בטיפול, הדרכות הורים והדרכה מקצועית למטפלים.

רכזת ומרצה בתכנית הכשרה במכללת רופין, מנחת קבוצות טיפוליות בטבע בתכנית "מרופין לקריירה", מנחת תהליכים קבוצתיים ומטפלת פרטנית ב"טבע ומהות"- מרכז לתהליכים טיפוליים עם הטבע.

בעבר:

הקמה וניהול של חווה טיפולית פרטית. רכזת אקדמית ומרצה בתכנית לשיקום הדדי בעזרת בעלי חיים ב"בית איזי שפירא". מטפלת רגשית, מרצה ומדריכה מקצועית ב"מכללת שילובים". טיפול פרטני וקבוצתי הנעזר בבעלי חיים במגוון רחב של אוכלוסיות במוסדות, בתי ספר, פנימיות לנוער בסיכון ובחסות הנוער.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד