תפריט נגישות

אודות

עובדת סוציאלית MSW, מתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי ולימודי פסיכותרפיה "הגל החדש".

מומחית בתחום התקון (מניעת עבריינות, טיפול בנוער ומבוגרים עוברי חוק ונפגעי עבירה ושיקומם).

מטפלת במתבגרים, צעירים, מבוגרים וזוגות- במצבי משבר וטראומה. ניסיון עשיר בטיפול קליני, ייעוץ, הדרכה ומתן הרצאות.

ניסיון מקצועי עשיר שנרכש במהלך 35 שנים בהן עבדתי ב"רשות חסות הנוער" שהינה אחד משרותי מנהל תקון במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. הרשות אמונה על טיפול חוץ ביתי סמכותי כופה כאסטרטגיית טיפול במתבגרים המצויים במצבי סיכון מוגבר, סכנה ועבריינות.

מגוון התפקידים שביצעתי כלל – טיפול קליני פרטני, קבוצתי ומערכתי לבני נוער וצעירים בקצה הרצף, התערבות משפחתית קלינית ומערכתית ופיתוח תוכניות התערבות שונות. יזום ויישום של ימי עיון ובמות מקצועיות לאנשי מקצוע בתחומי תוכן מגוונים- טיפול בבני נוער מקרב הקהילה הלהט"בית, אלימות קצה, טיפול באמצעות השטח ועוד. פיתוח ויישום מודלים חדשניים ויצירתיים בתחום הקהילה הטיפולית הפנימייתית, הנחיית קבוצות, מתן הרצאות, הדרכת עובדים באופן פרטני וקבוצתי. כמו כן מגוון תפקידי פיקוח , השתתפות בתהליכי חקיקה גיבוש מדיניות ופיתוח תוכניות.

כמטפלת אני מאמינה כי באמצעות לימוד, הכשרה וניסיון כמו גם קשר ואמפתיה בתוך תהליך הממוקד בדיבור, המתרחש במרחב פתוח ובטוח, ביכולתי לסייע למטופל שלי להניח את צרכיו במרכז, להצטרף לחלק מהמסע שלו, להאיר ולחבר אותו למשאבי נפש פנימיים ולייצר יחד הרחבה והגמשה של הנפש, תוך שמירה על זהותו הייחודית.

"הזמן הטוב ביותר לנטוע עץ הוא לפני 20 שנה, הזמן השני הטוב ביותר הוא עכשיו"

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד