תפריט נגישות

אודות

פסיכותרפיסטית, מטפלת בנשים מעל גיל 18.

מטפלת בטראומות בילדות, טראומות במשפחה, טראומות מיניות, הפרעות ויסות כתוצאה מטראומה, אישיות גבולית, אובדנים בילדות, הפרעות אכילה, משברי חיים, התקפי חרדה ותלונות פסיכוסומטיות.

משלבת פסיכותרפיה דינמית עם שיטות גוף נפש שעוזרות בטיפול בטראומה, DBT-Dialectical Behavioral Therapy, SE-Somatic Experience.

לאורך דרכי המקצועית כרופאה וכפסיכותרפיסטית רכשתי ידע והסתכלות משולבת בנוגע לגוף ולנפש. כרופאת ילדים התייחסתי לבעיות גופניות, התפתחותיות ופסיכוסומטיות, תוך כדי התייחסות לקשר בין הילד והוריו והשפעתו על תלונותיו של הילד.

במשך השנים הדגש הטיפולי עבר מהתייחסות לתלונות הגופניות, להתייחסות לחוויה ולהוויה. איך המטופל חווה את הדברים, איך המטופל מתמודד עם הדברים.

אני עוסקת בטיפול נפשי, והידע הרפואי שנמצא ברקע מאפשר הסתכלות רחבה שכוללת התייחסות לגורמים ההתפתחותיים של סימפטומים גופניים וסימפטומים נפשיים.

השכלה אקדמאית והכשרה

*2018 תכנית ללימודי פסיכותרפיה ממוקדת טראומה – תכנית משולבת של אוניברסיטת תל אביב ונט"ל.

*2013-2014 – לימודי תעודה להכשרת פסיכותרפיסטים לטיפול בנפגעי ונפגעות טראומה מינית, תכנית דו שנתית של בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר-אילן.

*2008-2010 – לימודי תעודה בפסיכותרפיה, תכנית תלת שנת שנתית, המכללה האקדמית צפת.

*1999: מומחית ברפואת ילדים.

*1995: דוקטורט לרפואה, הפקולטה לרפואה, הטכניון.

ניסיון מקצועי

ניסיון מקצועי מגוון, במסגרות של בתי חולים וקליניקה פרטית, בטיפול גוף-נפש, בדגש על טראומות ילדות וטראומות במשפחה, והשפעתן הנפשית על האדם הבוגר.

2018- קליניקה פרטית לטיפול בנשים (מעל גיל 18), בדגש על טראומות בילדות, טראומות במשפחה, פגיעות מיניות, הפרעות ויסות כתוצאה מטראומה, ותלונות פסיכוסומטיות.

2013-2016 –פרקטיקום במרכז לוטם לטיפול בנפגעי ונפגעות טראומה מינית בבית חולים איכילוב.

2008-2011 –פרקטיקום במרפאות בריאות הנפש בבית חולים זיו בצפת, טיפול בנערות ובמבוגרים.

2004-2007 מחלקה לרפואה דחופה ילדים בבית חולים רמב"ם, בשילוב עם טיפול בתלונות פסיכוסומטיות.

2000-2003-רופאת ילדים בקופת חולים מכבי בטבריה ובמחלקה לרפואה דחופה ילדים בבית חולים העמק, רפואה ראשונית וטיפול בתלונות פסיכוסומטיות

1995-1999-התמחות ברפואת ילדים בבית חולים העמק בעפולה.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד