תפריט נגישות

אודות

נעמה בינסקי, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, בעלת חמש עשרה שנות ניסיון בטיפול הדרכה והנחיית קבוצות וצוותים. מטפלת בנשים וגברים בתקופת מעבר ושינוי. מתמחה בליווי טיפולי פוריות, במצבי משבר, העצמה אישית ושאלות של זהות וערך עצמי, חרדה, דיכאון, ייעוץ בנושא תעסוקה וקריירה, התמודדות עם מחלות כרוניות, קשיים ביצירת אינטימיות ומשברים בזוגיות, התמודדות עם אובדן, מיינדפולנס וטיפול באמצעות חמלה (CFT).

הנני מאמינה ביכולתו של כל אחד למצוא את משאביו וכוחותיו הפנימיים בכדי ליצור שינוי, להתגבר על משבר ולפתח יציבות רגשית ושלווה.

הטיפול שאני מציעה, משלב שיח וכלים מעולם הטיפול שמקורם במזרח הרחוק, וזאת מההבנה כי הגוף והנפש מושפעים זה מזה.

בטיפול אני משלבת כלים בעלי השפעה משמעותית על תחושת הרווחה והשלווה האישית ביניהם מיינדפולנס וטיפול באמצעות חמלה  (CFT), כלים היוצרים חיבור בין הגוף לנפש במהלך הטיפול המטופל מפתח רוגע ויציבות רגשית.
כולנו בשלב מסוים בחיים עוברים תקופת משבר, מעבר ושינוי, תקופה זו בדרך כלל איננה פשוטה והיא מאופיינת בתחושת אי וודאות גדולה, במהלכה לרוב נזדקק לליווי ותמיכה רגשית.

בעזרת הכלים שאני מביאה ניתן להפוך תקופה זו לאפשרית, רגועה ואף נעימה וקלה יותר תוך זמן קצר.

הטיפול בו אני מתמחה מבוסס על קשר טיפולי המושתת על אמפתיה, קשב, שיתוף ופתיחות בו מתחבר המטופל לכוחותיו ומוצא את דרכו הייחודית להתמודד עם הקיים, ליצור עבורו התנהלות רגועה תוך פיתוח חמלה עצמית.

מטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב ובווידיאו צ'ט מסוג Zoom או Skype.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני בעבודה סוציאלית, MSW, אוניברסיטת חיפה

קורס הדרכה, אוניברסיטת תל אביב

קורסים והשתלמויות:

מיינדפולנס למטפלים

טיפול באמצעות חמלה CFT

פסיכולוגיה בודהיסטית

קורס טיפול בהפרעות פוסט טראומטיות אצל ילדים והוריהם

קורס אירידוספיה - שלומית תמיר

השתלמות בשיטת האימגו

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד