תפריט נגישות

אודות

שמי הדס

אני פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית המתמחה בטיפול רגשי , פרטני וקבוצתי במגוון רחב של בעיות וקשיים בחיים. אני מאמינה גדולה במפגש הטיפולי וכן מאמינה כי ניתן להתמודד עם כל כאב, משבר וחרדה.

במשך למעלה מעשרים וחמש שנות עבודה פגשתי אנשים במצבים שונים של משבר, חרדה, דיכאון, טראומות , סיטואציות לא רצויות , צמתים בחיים ושאלות , מצוקות , דילמות וכאבים נפשיים מגוונים.

במהלך כל השנים הללו טפלתי בעשרות רבות של אנשים כשאני משלבת גישות טיפוליות ותיאוריות שונות בהתאם למטרות, צרכי המטופל ואישיותו.

בקשר שנוצר בינינו , במפגש שלי אתם ובמקומות הכואבים שלהם, הצלחתי למצוא את הייחוד של כל אדם באשר הוא וביחד יצרנו שיח מזמין והגענו לתהליך של גילוי עצמי, שינוי, ריפוי צמיחה.

השכלה אקדמאית והכשרה

לימודי פסיכותרפיה באוריינטציה פסיכואנליטית - לימודים תלת שנתיים בפקולטה למדעי הבריאות והרווחה, אוניברסיטת חיפה.
MSW תואר שני בעבודה סוציאלית , אוניברסיטת תל אביב.
BSW תואר ראשון בעבודה סוציאלית , אוניברסיטת חיפה.
קורס הדרכת סטודנטים בעבודה סוציאלית - דו-שנתי , אוניברסיטת חיפה.
בנוסף בשתתפתי ועודני משתתפת בהשתלמויות שונות וקורסים מגוונים של הנחיית קבוצות, טיפול בהפרעות קשב וריכוז. טיפול התנהגותי, יחסי אובייקט ועוד.

ניסיון מקצועי

אני מטפלת קלינית בעלת נסיון עשיר בטיפול פרטני נפשי בנוער וובמבוגרים.
את הנסיון הטיפולי צברתי במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. במחלקות לשירותי רווחה בחיפה ובקרית עקרון, ביחידה הפסיכיאטרית של בית החולים בני ציון בחיפה, בעמותה לנוער במצוקה - על"מ , בטיפול פרטני בנוער , הורים וכן בהנחיית קבוצות בפנימיית כפר הנוער ויצו נהלל.
בנוסף אני מדריכה שנים רבות ומנחה צוותי הדרכה וסטודנטים לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה וממכללות וכן סטודנטים לדרמה- תרפיה, טיפול בבעלי חיים וכן סטודנטים ללימודי פסיכותרפיה.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד