תפריט נגישות

אודות

שמי נירית, פסיכולוגית בכירה עם למעלה מ-20 שנות ניסיון עסקי מגוון. בין היתר כיהנתי כיושבת ראש הסתדרות הפסיכולוגים ונבחרתי כנציגת ציבור עובדים בבית הדין לעבודה. אני מכירה את החיים, הקשיים והקונפליקטים העומדים בחיים של נשים: משפחה, קריירה, בריאות, שמחה וצער, הצלחות ואכזבות. יש לי פינה קבועה ברדיו דרום העוסקת בבעיות השעה אליהן אני מתייחסת גם בבלוג שלי.

אני מנטורית בטכניון של סטארטאפים צעירים. השנה הייתי מעורבת הן בסטארט אפ העוסק במחלות נפש והן בזה העוסק ברפואת נשים. בעבר הייתי שותפה לפיתוח פטנט בעוסק בגירוי עצבי למוח.

תחביבים: נגינה בפסנתר, שחייה וצלילה.

אני מאמינה שתקופות של מעברים אלו הצמתים החשובים בחייהן של נשים, בהם מתקבלות החלטות של החיים. יחד ניקח את הנסיון הייחודי שלי המשלב ידע רב-מקצועי, נבין ונתמודד עם הקשיים בהם את נתקלת. אעזור לך לחצות את המעבר ולצאת ממנו מחוזקת עם כיווני מחשבה חדשים.

טיפול באינטרנט:

העבודה דרך סקייפ לא חדשה לי ובשנה האחרונה אני עובדת גם דרך  זום. בשיח של אחת על אחת, אני מוצאת שהשיח בדרך הזו ממוקד מאד וגם מאפשר לפגוש נשים מכל מקום ובשעות מאד גמישות! 

השכלה אקדמאית והכשרה

בית ספר לפסיכוטרפיה אוניברסיטת בר אילן

תואר שני בפסיכולוגיה חברתית חינוכית

תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה

לימודי MBA אוניברסיטת תל אביב

לימודי משפטים באוניברסיטת RENNE בצרפת

מדריכה חינוכית בכירה

ניסיון מקצועי

יושבת ראש הסתדרות הפסיכולוגים

בתקופה זו התמסרתי לתפקידים ציבוריים במערכת בריאות הנפש וניהלתי את הסתדרות הפסיכולוגים הארצית למעלה משלוש שנים. במעמד זה הובלתי את הארגון בשעת משבר, התערבתי בחקיקות ובוועדות הכנסת וסייעתי לאלפי משפחות ברחבי הארץ בתחום בריאות הנפש.

פסיכולוגית נשים ופסיכותרפיסטית

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה, תואר שני בפסיכולוגיה עם התמחות חינוכית ושלוש שנות בית ספר לפסיכותרפיה. עבדתי בתחנות שונות, חינוכיות וקליניות, עם ילדים, מבוגרים ומשפחות. לקחתי חלק פעיל בקידום נשים בתחומים שונים, התיזה שלי התמקדה במעמד האשה במשפחה הישראלית והיתה מועמדת לפרס נעמת.

יושבת ראש ועדת הכספים במכללת ספיר

בשונה מפסיכולוגים רבים, אשר עוסקים כל חייהם במקצוע הפסיכולוגיה, חלק מחיי הוקדש לניהול ועבודה בתחומים פיננסים וטכנולוגיים. עבדתי מספר שנים כמנהלת בקרן הון סיכון, בה נחשפתי לקשיים איתם מתמודדות נשים בהייטק. במשך שנים ניהלתי את ועדת הכספים של מכללת ספיר, ובנוסף, נבחרתי כנציגת ציבור עובדים בבית הדין לעבודה. לכן עולם העסקים מוכר לי מנסיון, ולא רק דרך עבודתי עם המטופלים.

מאמרים

את לא לבד: אישה לאישה

https://www.nirit-psychologist.com/blog

חברות באגודות וארגונים

איגוד הדירקטורים

פרסום ספר

רסיסי פרובאנס

הדרכה מקצועית

מוסמכת להדרכת מטפלים ומדריכים בפסיכולוגיה חינוכית

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד