תפריט נגישות

אודות

שמי נועה ארנטל, עובדת סוציאלית קלינית MSW ומתמחה בפסיכותרפיה אינטגרטיבית. בעלת ניסיון נרחב בעולם הטיפול והשיקום וברת מזל לאהוב את עבודתי אהבה גדולה. אני מאמינה גדולה בעבודה הטיפולית, בצמיחה ובאפשרויות החיוביות שטיפול נכון ומדויק יכול לפתוח עבור כל אדם ואישה.

אני מציעה ליווי מקצועי וסובלני לאנשים אשר מרגישים "תקיעות" בתחומים שונים בחייהם ומעוניינים לשפר את איכות חייהם. אני מלווה גברים ונשים המתמודדים עם קשיים תפקודיים ונפשיים, משברי חיים ורצון לשינויים חיוביים בחייהם/ן.

בין תחומי ההתמחות שלי: טיפול בהתמכרויות, חרדה, בדידות, דכדוך ודיכאון, אבל, משברי חיים, קשיים בינאישיים, דימוי עצמי נמוך, קשיים בזוגיות ,טיפול לקהילת הלהט״ב, וטיפול סביב סוגיות של מיניות ומגדר.

ההחלטה האמיצה לפנות לטיפול היא לא תמיד פשוטה ועלולה להעלות חששות וסימני שאלה. בסופו של דבר, המרכיב הכי חשוב בתהליך הטיפול הוא יצירת קשר אישי המבוסס על אמון, חיבור והבנה. לכן, אני מזמינה אתכם/ן להתייעץ איתי טלפונית לגבי כל שאלה שעולה.

אני מטפלת בקליניקה פרטית בעיר תל אביב , לצד האפשרות לטיפול און ליין. 

השכלה אקדמאית והכשרה

* מתמחה בלימודי פסיכותרפיה מבוססת אינטגרציה – המכללה האקדמית תל אביב-יפו.

* מוסמכת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (M.S.W)  - אוניברסיטת חיפה (סיום בהצטיינות).

* מוסמכת תואר שני (M.A) בתכנית ללימודי נשים ומגדר - אוניברסיטת תל אביב (סיום בהצטיינות).

* מוסמכת תואר ראשון (B.A) בחוג לפילוסופיה ובתכנית ללימודי נשים ומגדר - אוניברסיטת תל אביב.

* בוגרת קורסים והכשרות מקצועיות בתחומים טיפוליים שונים, בין היתר:

● גישת "דיאלוג פתוח" - טיפול מערכתי במשברים נפשיים

● מיינדפולנס (קשיבות) בגישת M.B.S.R  להפחתת מתחים בחיי היום יום

● הנחיית קבוצות במרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בתל אביב

● פסיכותרפיה רגישת מגדר ומיודעת טראומה

● שיקום, שילוב וקידום החלמה בקהילה עם מתמודדי נפש

● טיפול אינטגרטיבי בהתמכרויות ותחלואה כפולה

 

ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון טיפולי במסגרת מרכז הייעוץ לאישה בר"ג, המרכז למניעת אלימות במשפחה ברעננה והמרפאה לבריאות הנפש בפ"ת. זאת לצד הנחיית קבוצות במרכז גמילה לטיפול בהתמכרויות ומשברי חיים במרכז הארץ ובמסגרת מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית סניף ת"א.

בשנים האחרונות טיפלתי במסגרת "אנוש - העמותה הישראלית לבריאות הנפש" במתמודדים עם התמכרויות ותחלואה כפולה וכן ליווי זכאי סל שיקום סביב תהליכי מיצוי זכויות, החלמה ושילוב בקהילה (case managment). כיום עובדת כמטפלת בעמותת "ת.ל.מ" - רשת ארצית לאבחון וטיפול פסיכולוגי ובנוסף מלווה נשים וגברים סביב התמודדות עם משברי חיים וקשיים נפשיים ותפקודיים במסגרת קליניקה פרטית במרכז תל אביב.

חברות באגודות וארגונים

מס' רישום בפנקס העובדים הסוציאליים: 37029.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד