תפריט נגישות

אודות

שמי מיקי אביב, פסיכולוגית בהתמחות קלינית. הקליניקה הפרטית שלי ממוקמת במושב חניאל שבעמק חפר, שם אני מקבלת מבוגרים ומתבגרים לטיפול. בנוסף, אני מטפלת באוכלוסיית סטודנטים במסגרתי עבודתי במרכז לשירותי ייעוץ פסיכולוגיים במרכז הבינתחומי בהרצליה. נוסף על אלו אני עובדת כחוקרת בתחום הטיפול בביקורת-עצמית יתרה.
במסגרת עבודתי הטיפולית במסגרות השונות (ראה ניסיון מקצועי) רכשתי ניסיון בטיפול במגוון אוכלוסיות ומצבי חיים. שיטת הטיפול העיקרית בה אני מטפלת הינה טיפול פסיכודינמי. בנוסף אני מעניקה טיפול קוגניטיבי–התנהגותי של הגל השלישי (ACT) המבוסס על עיקרון של קבלה ומחויבות.
הפנייה לטיפול פסיכולוגי בתפיסתי משקפת נכונות לדאוג לבריאות הנפשית שלנו אשר מהווה גורם מכריע בכל פן באיכות החיים שלנו וברווחתנו. טיפול פסיכולוגי יכול להיות משמעותי עבור פרטים המתמודדים עם קשיים בעקבות אבל, אובדן, טראומה; סימפטומים של חרדה וכפייתיות; דיכאון, ייאוש, תחושה של ריק או עצב; קשיים או שאלות סביב מערכות יחסים; ביקורת עצמית גבוהה; מוצפות; תחושת בדידות; שאלות סביב הזהות האישית או המקצועית; קשיי הסתגלות או תפקוד. מעבר לאלו, טיפול פסיכולוגי יכול להיות משמעותי עבור כל אדם אשר שואף למרחב אשר יאפשר לו היכרות עם עולמו הפנימי.
אני מזמינה אתכם לפנות ולאפשר לעצמכם לחוות מרחב טיפולי מכיל, מגדל ומרפא.

השכלה אקדמאית והכשרה

המרכז הבינתחומי הרצליה- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, מגמת מבוגר, בהצטיינות.

האוניברסיטה העברית- תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית בהצטיינות.

ניסיון מקצועי

מחלקת נוער, המרכז לברה"ן מעלה הכרמל. 

מכון "אלמה", הוד השרון.

המרכז לשירותי ייעוץ פסיכולוגיים, המרכז הבינתחומי הרצליה.

מרפאה לברה"ן רמת חן, כללית.

קליניקת ברוך איבצ'ר, המרכז הבינתחומי הרצליה.

על"ה, האוניברסיטה העברית ירושלים.

"רעות", ליווי בדיור ירושלים.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד