תפריט נגישות
חיפוש

אודות

שמי מיקי אביב, פסיכולוגית בהתמחות קלינית.

הפנייה לטיפול פסיכולוגי בתפיסתי משקפת נכונות לדאוג לבריאות הנפשית שלנו אשר קריטית כל כך לכל פן באיכות החיים שלנו וברווחתנו.

טיפול פסיכולוגי יכול להיות משמעותי עבור פרטים המתמודדים עם קשיים בעקבות אבל, אובדן, טראומה; עבור פרטים המתמודדים עם סימפטומים של חרדה וכפייתיות; עבור פרטים המתמודדים עם דיכאון, ייאוש, תחושה של ריק או עצב; עבור פרטים המתמודדים עם קשיים או שאלות סביב מערכות יחסים; עבור פרטים המתמודדים עם ביקורת עצמית גבוהה ; עבור אלו המוצפים או חשים בודדים או לא מובנים וזקוקים לקשר מכיל ; עבור אלו המצויים בצומת דרכים או בשאלות סביב הזהות האישית או המקצועית; עבור אלו המתמודדים עם קשיי הסתגלות או תפקוד; עבור כל אדם אשר שואף למרחב אשר יאפשר לו היכרות עם עצמו, עם המחסומים והפחדים, המשאלות והרצונות.

הקליניקה הפרטית שלי ממוקמת במושב חניאל שבעמק חפר, שם אני מקבלת מבוגרים ומתבגרים לטיפול. בנוסף, אני מטפלת באוכלוסיית סטודנטים במסגרת עבודתי במרכז לשירותי ייעוץ פסיכולוגיים במרכז הבינתחומי בהרצליה. נוסף על אלו אני עובדת כחוקרת בתחום הטיפול בביקורת-עצמית יתרה.

במסגרת עבודתי הטיפולית במסגרות השונות רכשתי ניסיון בטיפול במגוון אוכלוסיות ומצבי חיים. שיטת הטיפול העיקרית בה אני מטפלת הינה טיפול פסיכודינמי.

בנוסף אני מעניקה טיפול קוגניטיבי–התנהגותי של הגל השלישי (ACT) המבוסס על עיקרון של קבלה ומחויבות.

אני מזמינה אתכם לפנות ולאפשר לעצמכם הזדמנות להיכרות עם עולמכם הפנימי ולמרחב טיפולי מכיל, מרפא ומגדל.

השכלה אקדמאית והכשרה

- המרכז הבינתחומי הרצליה- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, מגמת מבוגר, בהצטיינות.

- האוניברסיטה העברית- תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית בהצטיינות.

ניסיון מקצועי

המרכז לשירותי ייעוץ פסיכולוגיים, המרכז הבינתחומי הרצליה.

מרפאה לברה"ן רמת חן, כללית.

קליניקת ברוך איבצ'ר, המרכז הבינתחומי הרצליה.

על"ה, האוניברסיטה העברית ירושלים.

"רעות", ליווי בדיור ירושלים.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד