תפריט נגישות

אודות

ביבליותרפיסטית וכיום נמצאת במסלול הכשרה תלת שנתי לפסיכותרפיה אנליטית בביה"ס לפסיכותרפיה באוניברסיטת בר - אילן. אני מאמינה בכוחות של קשר קרוב ומכיל המתקיים במרחב בטוח וקבוע לתת תוקף לחווייתנו את עצמנו. אני מקבלת בקליניקה בגבעתיים ומטפלת במבוגרים באמצעות שיחה בשילוב פסיכותרפיה אנליטית וביבליותרפיה בכתיבה וקריאה.

 

את ההתמחות של עשיתי במרפאה לבריאות הנפש של משרד הבריאות שם טיפלתי במבוגרים וילדים. במקביל, כיום אני מטפלת במרכז טיפולי המשרת לקוחות של קופות החולים. כמו כן אני מטפלת בילדים על הספקטרום האוטיסטי בעמותת אלו"ט.  

 

הטיפול הביבליותרפי מאפשר לנו מפגש ייחודי בין עולם הנפש לבין עולם הכתיבה – שלנו ושל אחרים (שירים וסיפורים). במפגש זה אנחנו יכולים למצוא את מחשבותינו ועולמנו הרגשי מחודדים ובהירים יותר על גבי הנייר. כשאנו פוגשים טקסט של אדם אחר, הוא יכול לעודד ולהבהיר חלקים בנפשנו שאינם ברורים לנו. בטיפול, אנו מתבוננים על מפגש זה בין האדם לטקסט ומגלים עומקים וזוויות שונות בנפש שהיו רחוקים ולעיתים כמעט נשכחים. בעזרת הטקסט אנחנו מתעלים מעל המציאות היומיומית ומגיעים לאמת ברורה ומזוככת יותר.

על מנת לגדול ולהשתנות, אנו צריכים להבין את המשמעות של הרגשות והתחושות שעומדים מאחורי ההתנהגות היומיומית שלנו. לשם כך, אנו זקוקים לזמן ולאדם אחר שמסתכל עלינו בקשב מלא, ללא שיפוטיות. בטיפול נחפש את השמות המדויקים לתחושות והרגשות בנפשנו אותם איננו מבינים. לאחר שנבין את חלקים אלה נוכל למצוא משמעות מחודשת בחיינו ולהבין יותר טוב כיצד לנוע לכיוון שמיטיב עמנו. 

 

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני (M.A) בביבליותרפיה באוניברסיטת חיפה.

בעלת תעודת מטפלת בביבליותרפיה (טיפול באמנויות) מטעם המחלקה ללימודי המשך, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת חיפה.

כיום עוברת הכשרה תלת שנתית בביה"ס לפסיכותרפיה בגישה אנליטית באוניברסיטת בר - אילן.

תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות אנגלית, אוניברסיטת בן-גוריון. 

ניסיון מקצועי


אני בעלת קליניקה בה אני מטפלת במבוגרים באמצעות ביבליותרפיה ופסיכותרפיה 

 

מטפלת במרכז טיפולי המשרת לקוחות של קופות החולים

 

במקביל, אני מטפלת בילדים על הספקטרום האוטיסטי בגן תקשורת בעמותת אלו"ט 

 

בהתמחות שלי טיפלתי במבוגרים וילדים במרפאת הדר לבריאות הנפש בהרצליה של משרד הבריאות 

 

כמו כן, התמחיתי במשרד החינוך בעבודה טיפולית – פרטנית וקבוצתית, עם ילדים בעלי קשיים רגשיים 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד