תפריט נגישות

אודות

שמי ליאת ואני מטפלת באמנות חזותית בקליניקה פרטית בכרמל שבחיפה. במקביל אני עובדת בבית החולים רמב"ם במרפאה וטיפול יום להפרעות אכילה ובמרפאה לבריאות הנפש לילדים ונוער של בית החולים לב השרון. במסגרת עבודתי הציבורית אני מטפלת בילדים, נוער ובוגרים ומציעה הדרכות הורים.

הקליניקה-סטודיו שלי היא מרחב בטוח, נעים וצבעוני ובה אני מציעה טיפול למתבגרות ולנשים המתמודדות עם הפרעות אכילה, הפרעה בדימוי גוף וביחסים עם הגוף וכן עם חרדה, דיכאון, טראומה, אובדן ומשברי חיים.

גישתי הטיפולית היא פסיכודינמית ואני משתמשת בחומרי יצירה שונים ובטכניקות מגוונות ככלי משלים המשרת את הטיפול. אין צורך בידע או בניסיון אמנותי קודם.

הטיפול באמצעות אמנות מציע גישה מתווכת, בלתי מילולית לתכנים מתוך עולמה הפנימי של המטופלת. הוא מאפשר ביטוי לחוויות שנרשמו בגוף ובנפש באופן לא מודע ומסייע בעיבודן, מייצר אינטגרציה בין העולם הפנימי והחיצוני ומחבר את המטופלת לכוחותיה ולמימוש פוטנציאל הצמיחה הטמון בה.

אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולקבוע פגישת הכרות.

השכלה אקדמאית והכשרה

המכללה האקדמית לחברה ואמנויות
.M.A בטיפול באמצעות אמנויות- במסלול אמנות חזותית. תואר שני ותעודת מטפלת הכוללת 1560 שעות הכשרה מעשית.

האוניברסיטה הפתוחה
.B.A במדעי הרוח והחברה, בהצטינות- התמקדות בדיסיפלינות בלשנות, פילוסופיה ולימודי תרבות.

ניסיון מקצועי

מרפאה לבריאות הנפש של בית החולים לב השרון- טיפול בילדים ונוער בגילאי 6-18 במגוון קשיים רגשיים, לקויות למידה והפרעות כגון: דיכאון, חרדה, טראומה, הפרעות קשב וריכוז ואנקופרזיס. הטיפול כולל הדרכות הורים. 

מרפאה וטיפול יום להפרעות אכילה ביה"ח רמב"ם- טיפול בנערות ובנשים בוגרות המתמודדות עם הפרעות אכילה שונות.

חברות באגודות וארגונים

י.ה.ת- האגודה לטיפול באמצעות אמנויות בישראל

העמותה הישראלית למניעה, לטיפול ולמחקר בהפרעות אכילה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד