תפריט נגישות

אודות

שמי לובה זסלבסקי-שובה. אני פסיכותרפיסטית ומנחת הורים מוסמכת. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. מקבלת בקליניקה באשדוד.

אני מטפלת במבוגרים, מגיל 18, בשלבי חיים שונים המגיעים סביב התלבטויות או קונפליקטים, חווים מצוקה וקשיים שונים. 

יש לי ניסיון טיפולי והיכרות עם טווח רחב של קשיים והפרעות, ביניהם: התמודדות עם מצבי משבר, דיכאון, חרדה, קשיים ולבטים בקשר הזוגי, בקשרים הבינאישיים, בעיות בדימוי וערך עצמי, קשיי התסגלות ועוד.

כמו כן, אני מלווה בהדרכה הורית הורים לילדים ולמתבגרים המתמודדים בקשר הורה-ילד, הנפגשים עם קשיים שונים בגידול ילדיהם ומשלבת כלים מהגישה האדלריאנית. 

גישתי לטיפול הנה דינאמית. יחד עם זאת, אני דוגלת בראייה מערכתית רחבה, תוך שילוב גישות וטכניקות טיפוליות נוספות. כגון: CBT, EMDR. זאת תוך הקשבה, כבוד, התכווננות והעמקה בתחושות והתמודדויות של כל מטופלת ומטופל. 

השכלה אקדמאית והכשרה

התכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה פסיכודינמית, ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל-אביב.     

M.A. עבודה סוציאלית במגמה טיפולית, במסלול עם עבודת גמר (תזה), אוניברסיטת בר-אילן .

לימודי תעודה והסמכה להנחיית קבוצות הורים ומשפחה. המכללה האקדמית לחינוך ע"ש  קיי והמרכז להורות משמעותית

B.S.W עבודה סוציאלית, המכללה האקדמית אשקלון, בחסות אוניברסיטת  בר-אילן.

בנוסף, עברתי הכשרות והשתלמויות רבות בתחום הטיפולי, ביניהם טיפול CBT קונגניטיבי-התנהגותי ,טיפול קצר מועד, התערבויות חירום, EMDR, טיפול בנפגעי/ות תקיפה מינית וגילוי עריות, טיפול בנפגעי התמכרויות ותחלואה כפולה, הדרכות סטודנטים לעבודה סוציאלית ועוד.

ניסיון מקצועי

מטפלת בקליניקה פרטית

מטפלת בעמותת "עמך" המעניקה טיפול נפשי למגוון אוכלוסיות ביניהן ניצולי השואה ובני הדור השני. אוכלוסיות המתמודדות עם מצבי דחק ומשבר, התמודדות עם הסתגלות לשינויים, עבודה עם אוכלוסיית הגיל השלישי, הנחיה קבוצתית. התערבויות במסגרת נוהל חרדה. טיפול במטפולי משרד הביטחון, טיפול במטופלי קופ"ח ועוד. 

מנחה קבוצות הורים במסגרות שונות.

בעברי, ניסיון עבודה מעל 12 שנים ביחידה אמבולטורית לנפגעי התמכרויות. טיפולים פרטניים והנחיית קבוצות לנפגעי התמכרות ונפגעים עקיפים. ריכוז מרכז יום לנשים ומרכז יום לגברים. הנחיית קבוצות הורים וקבוצות לילדים.הדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד