תפריט נגישות

אודות

אני יעל, בת 52. אני אמא לשני מתבגרים המלווה אותם באהבה, בחסות משברי ואתגרי החיים. עודני לומדת את הענווה, אורך הרוח הדרוש למי שהדברים לא 'הולכים חלק' עבורו, שניהם זקוקים למגע הייחודי להם ועוד נכונו להם מעברים מורכבים. 

אני מודה ליצירה מכל סוג: אוהבת את הקולנוע, הכתיבה, המוזיקה, ובשנים האחרונות מחוברת מאוד לתנועה, לגוף ולריקוד הממלא מקום משמעותי ומשמח מאוד בעולמי. 

זכרונות ילדותי שזורים בנופי מדבר, ואילו מאז הגעתי לגליל אני 

מחוברת בכל נמי נפשי ולנופיו, לקצב ולאנשים המיוחדים שדרכי מצטלבת בדרכם.

 

אני שמחה לפגוש את סיפורי חיים ולעבור כברת דרך יחד: מי קצרה וממוקדת ומי ארוכה יותר ומלאת חוויות ותהיות. תמיד מרגש עבורי לחזות בכוחות הגלומים באנשים. אני נפעמת מעוצמתו המרפאה של הקשר, לעתים חוזה בפלא השינוי במהלך קשר עם בני-אדם. העוצמה שיש בחיבורים נכונים היא זו המאפשרת לי לבחור שוב ושוב בדרך הזו, המקצועית והאישית. 

אני פסיכולוגית קלינית ומתמחה בפסיכולוגיה חינוכית. מקבלת בכרמיאל, מירון, וכן בגליל-העליון. 

השכלה אקדמאית והכשרה

ניסיון מקצועי

יש לי ניסיון מקצועי של 20 שנה, בהם מטפלת במבוגרים ובמתבגרים, מלווה תהליכים בצמתי-החיים ובמצבים של חוסר-וודאות. פוגשת צעירים, מבוגרים במצבי חיים שונים, כולל משברי חיים, אובדן ואבל. מלווה גם תהליכים שבהם המוקד הוא ההורות כחלק מזהות ומרכז הטיפול.

במהלך השנים צברתי התנסות וידע מקצועי נרחב ומגוון בטיפול בהיבטים של הפרעת קשב וריכוז בגיל ההתבגרות והבגרות, כולל התנהלות במסגרת המשפחתית הרחבה והזוגית. מנוסה בליווי תהליכים הקשורים בזהות מגדרית ולהט"ב ומקור של תמיכה וידע.

מכוונת בעבודה שלי לחיבורים לחברה ולקהילה, מתוך ראייה חברתית. מעורה במערכות החינוך (והחינוך המיוחד בפרט) והדבר מנחה אותי לשזור את הידע ואת החיבורים הנחוצים בין המתרחש לבין כותלי הקליניקה לבין העולם שבחוץ. 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד