תפריט נגישות

אודות

פסיכותרפיסט התנהגותי קוגניטיבי (CBT) עם התמחות בהתמכרויות, חרדה, בעיות קשב וריכוז, ניהול כעסים, דיכאון,OCD, מחשבות חרדתיות ומשברי חיים.

התחלתי את דרכי בטיפול בנוער בסיכון במחלקת קידום נוער בעיריית נתניה. בהמשך הקמתי את היחידה הראשונה בארץ לטיפול ב'צעירים המכורים למריחואנה' בשילוב עם טיפול אחד על אחד למבוגרים ובני משפחותיהם.

בהמשך הדרך, התמקצעתי ורכשתי כלים נוספים לטיפול במשברי חיים כמו גירושין, קשיים זוגיים ומשפחתיים, התמודדות עם מחלות, קושי הנובע מהדימוי העצמי, הפרעות קשב וריכוז של נוער ומבוגרים, שליטה בכעסים, מחשבות טורדניות והתנהגות אובססיבית והתמודדות עם אובדן ושכול.

כפסיכותרפיסט התנהגותי- קוגניטיבי, נפתח בפניי עולם שלם של טיפול ממוקד בנושאי חרדה, חרדה חברתית, חרדת בחינות, פוביות למיניהן, OCD ,דיכאון , פוסט טראומה וקשיים בוויסות רגשי גם לצעירים וגם למבוגרים.
כמו כן, אני מטפל בנוער עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD/ ADD) המתקשים להתמודד עם עצמם, עם המשפחה ובחברה.

הטיפול לרוב ממוקד מטרה אחת ומסתיים כשהמטרה מושגת ולעתים ממשיך למעגלים נוספים על פי בקשת המטופל.

קליניקה טיפול בנתניה

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכותרפיה CBT, התוכנית הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי, תל השומר.
תואר שני - עבודה סוציאלית -MSW - אוניברסיטת חיפה.
הכשרה והתמחות בטיפול בנפגעי סמים ובני משפחותיהם- בית הספר המרכזי לעבודה סוציאלית.

הכשרותוהתמחויות בתחומי החרדה, OCD, ניהול כעסים ודכאון
תכנית הנחיית קבוצות וסדנאות הורים ונוער - אוניברסיטת בר אילן.

ניסיון מקצועי

קליניקה בנתניה מטפל פרטני ומשפחתי באוריינטציה קוגנטיבית התנהגותית. מטפל במשפחות שכולות - אגף משפחות והנצחה, משרד הביטחון. מטפל במתבגרים בראיה משפחתית ורב מערכתית, היחידה לקידום נוער, עיריית נתניה. הקמה וריכוז תכנית עירונית "קהילה בטוחה" לנוער בסיכון ונורמטיבי - עיר ללא אלימות. הקמת יחידה של צעירים המכורים למריחואנה - בית חוסן. מנחה קבוצות - נוער, הורים, מבוגרים, מורים ואנשי מקצוע.

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד