תפריט נגישות

אודות

אני ילנה קוסטיאנובסקי, עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. עוסקת בתחום הטיפול יותר מ20 שנה. עובדת עם אוכלוסיות מגוונות, משפחות, זוגות ויחידים.

מאמינה כי טיפול עוזר לאדם להגיע למודעות גבוהה יותר לכוחות שלו והן למקומות הרגישים שלו. על מנת לאפשר למטופל להתבונן בקשיים וללמוד להתמודד איתם, אני שואפת ליצור במהלך הטיפול מרחב בטוח, מקבל ולא שיפוטי ולצד זה מאתגר ומעודד ללכת לאיזורים פחות מוכרים.

במידת הצורך משלבת טיפול דינמי עם כלים קוגניטיביים התנהגותיים ומשתמשת בטכניקות ושיטות שונות אותם רכשתי במהלך שנים רבות של עבודה וניסיון ולימודים אקדמיים. 
מקבלת בקליניקה בגדרה ובקדרון. 

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון בעבודה סוציאלית, BA - אוניברסיטת בן גוריון בנגב

תואר שני בעבודה סוציאלית, MSW- אוניברסיטת תל אביב

התמחויות

לימודי טיפול משפחתי וזוגי- מכון שילובים והסמכה מטעם אגודה ישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי

לימודים בתחומים של התפתחות הילד- cpp, תרפיה הורה ילד עם טראומה; מנטליזציה; cbt- טיפול קוגניטיבי התנהגותי; eft- טיפול ממוקד רגש; שיטת אקומי-שיטה שמשלבת בין גישות מערביות פסיכודינמיות ואלמנטים של מיינדפולנס ועקרונות בודהיסטים; לימודי טיפול והדרכה בנפגעות תקיפה מינית; הדרכת סטודנטים לעו״ס; טיפול אינטגרטיבי בהורות; סמכות החדשה של חיים עומר- עבודה עם הורים לילדים עם בעיות התנהגות; פסיכותרפיה עם אוטיזם.

ניסיון מקצועי

ניסיון של למעלה מ20 שנה בטיפול פרטני, זוגי ושמפחתי. ניסיון העיקרי והתפתחות המקצועית המשמעותית שלי, בנוסף לקליניקה פרטית, הגיעו משתי משרות ציבוריות. אחת מהן היא עבודה ביחידה לנוער מתבגר בעיריית רחובות, שם עבדתי כ11 שנים. במסגרת העבודה עסקתי בטיפול פרטני בנערים ונערות, הנחיתי קבוצות טיפוליות של נערות ונערים בסיכון, עבדתי בהדרכת הורים, הנחיתי קבוצה של הורים והדרכתי עובדים סוציאליים ביחידה.

כאת אני עובדת במכון להתפתחות הילד של קופת חולים כללית באשדוד. מנהלת תחום עו״ס ומדריכה עובדים. עובדת עם ילדים בעלי עיכוב נוירולוגי התפתחותי והוריהם. משתתפת בתהליך אבחון של הילדים יחד עם רופאה התפתחותית במכון, עובדת בהדרכת הורים, מנחה קבוצות הורים סביב נושאים כגון סמכות הורית, קשר הורה-ילד ועוד. מנחה קבוצות למיומנויות חברתיות לילדים עם קשיים בתחום זה בקו הנחייה עם פסיכולוגית של היחידה.

נוסף למשרות אלו עבדתי במרכז הורים ילדים בקיבוץ עין צורים, שם עבודה עיקרית שלי הייתה עם זוגות ומשפחות. נוסף לכך הנחיתי קבוצה טיפולית של נשים נכות צה״ל באגף השיקום רחובות. 

כ10 שנים עובדת בקליניקה פרטית בגדרה בעיקר בטיפול זוגי, הדרכת הורים ותרפיה פרטנית. 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד