תפריט נגישות

אודות

בשלבי חיים שונים ונוכח מצבים מורכבים, אנו מחפשים טיפול ומטפל שנרגיש באיזו "כימיה" וחיבור עימו. אמונתי היא, שמצע של קשר בטוח, בו אנו יכולים לחוות עצמנו אותנטיים, נרקם בהדרגה ומאפשר את העבודה הטיפולית. עבודתי הטיפולית מבוססת על הגישה הפסיכודינמית והמערכתית. הגישה הפסיכודינמית שמה דגש על הרובד הלא מודע בנפש האדם ושימוש בקשר מטפל- מטופל בכדי ללמוד על יחסיו הבינאישיים של המטופל. הגישה המערכתית מתבססת על ההנחה כי יש להתבונן על הקשיים של האדם לא באופן מבודד, אלא על רקע האינטראקציות שלו עם סביבתו. אופי הטיפול מותאם ומשתנה בהתאם לקשייו הספציפיים של המטופל.

במסגרת הטיפול הזוגי, יוצאים בני הזוג למסע של ריפוי הדדי. מאבקי הכוח, והתגובתיות מומרים בשיתוף וגילוי לב, אשר הופכים את הזוגיות למודעת, ומאפשרים התכווננות אמפתית, קירבה וחוויה של שותפות. בטיפול המשפחתי ובטיפול ביחסי הורים וילדיהם (הצעירים או הבוגרים) העבודה הטיפולית מכוונת ליצירת גשר בין בני המשפחה השונים, והתרת תקיעויות ומשקעים.

אני מטפלת כיום בקיבוץ מגל במבוגרים ומתבגרים, במשפחות וביחסי הורים וילדים.

תחומי מומחיות: משברי חיים נורמטיביים ולא נורמטיביים, תחושת מוות נפשי, חוויית היעדר משמעות, דיכאון, חרדות, התמודדות עם אובדן ואבל, בטחון עצמי ירוד וכן, קשיים וקונפליקטים זוגיים ומשפחתיים.

השכלה אקדמאית והכשרה

• בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית- אוניברסיטת תל אביב.

• תארים: ראשון (BA) בהצטיינות בעבודה סוציאלית ושני (MA) בהתמחות: ילד, פרט ומשפחה - מטעם אוניברסיטת תל אביב.

• הסמכה בטיפול זוגי ומשפחתי מטעם האגודה הארצית לטיפול בזוג ובמשפחה.

• בוגרת הכשרה בגישת ה"אימאגו" לאבחון וטיפול בזוגות וביחסי הורים- ילדים.

• בוגרת לימודי טיפול מבוסס רגש (EFT) וחוויה (AEDP).

- בוגרת לימודי הדרכת מטפלים מטעם מכון ברקאי. 

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד