תפריט נגישות
דליה בן עמי

דליה בן עמי

כתובת: ערבי נחל 30, מודיעין-מכבים-רעות
שפות: עברית

אודות

הנני נשואה ואם לשלוש בנות בוגרות, עובדת סוציאלית בעלת תואר שני ופסיכותרפיסטית, מומחית בתחום של טיפול במצבי לחץ ומשבר בכלל וטיפול במתבגרים בפרט, ביניהם מתבגרים עוברי חוק.

אני מאמינה בכוח שלך, המתבגר להבין ובאומץ לשנות, אם רק תרצה בכך, כי הרוח תחליט לאן תגיע אם אתה שט בסירת מפרש, אבל בחתירה אפשר להגיע לכל מקום שתרצה.

את מגוון ניסיוני המקצועי כעובדת סוציאלית - פסיכותרפיסטית וניסיון החיים שלי כאדם, כאישה וכאם אשמח להעניק לכם במסגרת טיפולית פרטית, דיסקרטית ומוגנת, אשר תהווה מסגרת מאפשרת להעלאת קשיים, דילמות והתלבטויות עמם אתם מתמודדים.

הנני מנהלת בשותפות עם נורית שטיין, את מרכז ארזים למתבגרים, מרכז לימודי, ייעוצי וטיפולי לבני נוער במודיעין. המרכז המספק סיוע לימודי במקצוע המתמטיקה ונותן מענה ייעוצי טיפולי לבני הנוער הכולל גם הדרכת הורים. המרכז הוקם מתוך הניסיון שלנו שפעמים רבות (לא בהכרח) קשיים במתימטיקה משפיעים על הצד הרגשי וקשיים רגשיים משפיעים על היכולת להצליח במתימטיקה.

השכלה אקדמאית והכשרה

אני עובדת סוציאלית בעלת תואר ראשון ושני

בוגרת אוניברסיטת בן גוריון ופסיכותרפיסטית ממוקדת

בוגרת התוכנית ע"ש אלי חן ז"ל באוניברסיטת בר – אילן.

בנוסף הנני בוגרת קורס גישור במעמד אישי במרכז לייעוץ משפחתי, הסדרי גירושין בהסכמה, ת"א.

ניסיון מקצועי

עבדתי שנים רבות באגף הרווחה בחולון כפקידת סעד לסידרי דין, לאחר הכשרה שעברתי בנושא זה במכון להכשרת עובדים סוציאלים.

אני עוסקת בטיפול שנים רבות במגוון נושאים הקשורים להתמודדות במצבי לחץ ומשבר אצל מתבגרים ומבוגרים ביניהם: גירושין, שכול ומוות במשפחה, אובדנים שונים, פיטורין, קשיים ביחסים בין הורים וילדים/מתבגרים, עבריינות נוער.

כמו כן הדרכתי עובדים סוציאליים, הדרכה פרטנית וקבוצתית.

משנת 2009 אני עוסקת גם בתחומים הקשורים להתנהגות מינית לא מותאמת ופוגעת אצל ילדים ובני נוער במסגרת עמותת על"ם.

אני ממשיכה לקבל הדרכה וללמוד לגבי חידושים מקצועיים במגוון גישות וטכניקות טיפוליות.

במסגרת עבודתי אני עובדת במגוון טיפולים: טיפול פרטני (אישי), הדרכת הורים, טיפול קבוצתי, טיפול משפחתי. בטיפולים אלו אני משתמשת במגוון טכניקות וגישות טיפוליות: גישור, קלפים טיפוליים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, זיכרונות ילדות ושיטות טיפול הקשורות לטיפול הדינמי הממוקד.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד