תפריט נגישות
גילי מנצור

גילי מנצור

כתובת: ספיר , שער אפרים
כתובת נוספת: נתניה, לה השרון , כוכב יאיר-צור יגאל
שפות: עברית

אודות

אני מטפלת מוסמכת M.A בטיפול, מטפלת רגשית בשילוב אמנויות, אוהבת מאד ילדים, ניסיון רב-שנים בעבודה עם ילדים והוריהם, מדריכת הורים. מאמינה כי ההורים הם חלק בלתי נפרד מהתקדמות הטיפול בילדיהם. בעלת ניסיון בטיפול פרטני וקבוצתי, עובדת משרד החינוך כן במכון פרא-רפואי פרטי.

ילד הוא עולם ומלואו, בעל דחפים, צרכים, רגשות ומשאלות משלו... האמנות היא כלי עוקף הגנות, בה יכול הילד ליצור, ודרך היצירה לבטא רגשות, מחשבות, פחדים, חרדות, קשיים, מאוויים. הסמלים והדימויים העולים ביצירה באים במקומן של המילים שלא תמיד קל לבטא אותן. בחדר משוחחים על היצירה, מעבדים את הקושי, צורך, משאלה...היצירה עצמה מהווה כר לשיח רגשי שלאחריו יגיע גם הריפוי.  

המרחב הטיפולי מזמין ובטוח לטיפול רגשי, במרחב חומרי אמנות, יצירה ומישחקים שונים ומגוונים. המרחב הטיפולי מאפשר יצירה חפשית, שיח ועיבוד החוויה הרגשית. השיח, הדיבור והיצירה עצמה מאפשרים חשיבה, הרחבה של הנפש, מאפשרים לנשום במקומות הכואבים לנו...

השכלה אקדמאית והכשרה

*מטפלת מוסמכת M.A בטיפול בהבעה ויצירה, תואר שני בטיפול במכללה לחברה ואמנויות.   

* תעודת תרפיסטית בהבעה ויצירה, המדרשה, מכללת בית ברל.

* תואר ראשון בחינוך Be.d, מכללת בית ברל.

ניסיון מקצועי

ניסיון רב שנים עם ילדים והוריהם במסגרות חינוכיות ובאופן פרטי, ניסיון בטיפול פרטני וקבוצתי, הדרכת הורים, טיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, NLP, טיפול דיאדי, טיפול בחרדות, חרדות חברתיות, קשיים חברתיים, מיומנויות חברתיות, דימוי גוף, דימוי עצמי, טיפול במצבי משבר, ניסיון בעבודה עם ילדים על הרצף האוטיסטי. 

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד