תפריט נגישות

אודות

פסיכולוג תעסוקתי ומטפל בפסיכותרפיה יונגיאנית (בהסמכה)

עוסק מזה 8 שנים בטיפול, ייעוץ תעסוקתי ואבחון.

בתחום התעסוקתי מטפל ומייעץ בתהליכי שינוי, הסבה, בעל ניסיון בעבודה עם בוגרים צעירים ומבוגרים. בעל ניסיון עשיר בטיפול וייעוץ למתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז ו-ADHD, שיקום תעסוקתי, טיפול בתחושת תקיעות, קשיים רגשיים, טראומה תעסוקתית ופיטורין,הכנה לראיונות עבודה והתמודדות עם קשיים רגשיים בתהליכי חיפוש עבודה.

טיפול בפסיכותרפיה אנליטית יונגיאנית נועד לאפשר למטופל/ת להתמודד עם אתגרי החיים והמשברים עימם מתמודד/ת במסע החיים. זהו טיפול דינאמי מתוך הסתכלות רחבה על האדם ונפשו. במסגרת הטיפול ניתן לנתח חלומות, כמו גם לעשות שימוש בתוצרי הנפש כגון כתיבה, הבעה ויצירה, זאת על מנת להבין טוב יותר את העולם הפנימי ולאפשר לתכנים הלא מודעים לקבל ביטוי באופן אותנטי.

השכלה אקדמאית והכשרה

ניסיון מקצועי

בעל ניסיון של כ-8 שנים בעבודה עם פציינטים בתהליכי טיפול וייעוץ.

את ההתמחות שלי עשיתי במכון האבחון "אדם מילא" במחלקת ייעוץ קריירה, עסקתי בייעוץ פסיכולוגי כמטפל בהתערבויות פסיכולוגיות מול אוכלוסיות מגוונות, בוגרים צעירים ומבוגרים. מטפל בסוגיות של זהות, עיצוב והתפתחות קריירה, שיקום תעסוקתי, התמודדות עם משברי חיים, התמודדות עם קשיים רגשיים ומיקוד בקבלת החלטה תעסוקתית.

בעבודה עם ארגונים עסקתי בהובלה צוותים בפיתוח כלי אבחון דיגיטליים, הטמעת תהליכים ארגוניים, מיון וגיוס. לאורך הדרך גם ניהלתי את אתר "יום המא"ה" והדרכתי כ-25 אנשי הצוות המאבחנים את המועמדות לשירות בצה"ל.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד