תפריט נגישות

אודות

אני נוירופסיכולוג ופסיכולוג שיקומי מומחה ומדריך. מתמחה בטיפול רגשי בבוגרים, נוער וילדים אשר מתמודדים עם השלכות רגשיות של פגיעות ראש, פגיעות נוירולוגיות, מחלות כרוניות, כאבים כרוניים ומצבי משבר ואבדן בעלי השלכות ארוכות טווח.

הטיפול הפסיכולוגי בדגש שיקומי מותאם באופן ייחודי לכל מטופל וכולל עבודה פרטנית נפשית עם המטופל, לצד עבודה רחבה יותר עם משפחת המטופל (הורים, בני/ות זוג וכ"ו), והסביבה התעסוקתית, לימודית וחברתית. שיטות ההתערבות הפסיכולוגית מגוונות, ומותאמות למטרות הטיפול אשר נקבעות עם המטופל.

בעבר עבדתי כפסיכולוג במחלקת שיקום ילדים במרכז הרפואי ספרא בתל השומר וכאחד הפסיכולוגים הבכירים האחראים על צוותים פסיכולוגיים במחלקה (צוות אשפוז, צוות אשפוז יום ומרפאת מעקב לילדים ונוער אשר מתמודדים עם פגיעות מוחיות נרכשות). בנוסף, התמחיתי במכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש, סניף רקנאטי.

כיום אני מטפל באופן פרטי במרכז תל אביב. בנוסף לעבודתי הטיפולית, במסגרת הקליניקה הפרטית אני עובד עם אגף משפחות שכולות של משרד הבטחון. כמו כן, אני עובד עם אבות במסגרת 'יוניטף' – רשת גני ילדים לפליטים ומהגרי עבודה. בנוסף, כיום אני מכשיר פסיכולוגים בשלבי הכשרה שונים (סטודנטים ומתמחים) דרך המכללה האקדמית ת"א-יפו ודרך מרכז נפשלנפש לקהילה החרדית המוכר להתמחות שיקומית.

השכלה אקדמאית והכשרה

דוקטור במסלול לפסיכואנליזה ופרשנות באוניברסיטת בר אילן. הדוקטורט עוסק בחוויית הערעור בתחושת העצמי בעקבות מצבים רפואיים נרכשים וכרונים. 

בוגר תכנית MA בנוירופסיכולוגיה שיקומית באוניברסיטת בן גוריון. 

השתלמויות טיפוליות נוספות:


SEE FAR CBT לטיפול בטראומה וחרדה

לימודי סכמה תרפיה והשתתפות בהדרכות קבוצתיות דרך המכון הישראלי לסכמה תרפיה

טיפול נרטיבי דרך מכון ברקאי

EFT פרטני  וזוגי דרך בית הספר החדש לפסיכותרפיה

מיינדפולנס דרך מרפאת שחף, שיבא

אורן סגל-פסיכולוג שיקומי

ניסיון מקצועי

טיפול נפשי בילדים ובבני משפחותיהם, אשר מתמודדים עם פגיעות פיזיות, תפקודיות, נוירולוגיות והפרעות כאב, במסגרת מחלקת שיקום ילדים במרכז הרפואי ספרא, בי"ח תל השומר

טיפול נפשי בנפגעי ראש במכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש, סניף רקנאטי

טיפול נפשי בנפגעי ראש ועמוד שדרה – בוגרים וילדים

טיפול בליקויים קוגניטיביים (קשב, זיכרון, תפקודים ניהוליים) במסגרת המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש

אבחון נוירופסיכולוגי לבוגרים ונוירופסיכולוגי-דידקטי לילדים ומתבגרים

טיפול לשיפור מיומנויות קשב ותפקודים ניהוליים בקרב בוגרים עם הפרעות וקשיי קשב

טיפולי סכמה תרפיה דרך המכון הישראלי לסכמה תרפיה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד