תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 25/05/2020 13:10:49

ליטל יקרה.

אני מקבלת במועדון טיפול מצד אחד אני מבינה שזה טוב ויצא מזה טוב בעזרת השם,מצד שני יש ימים שאני חוזרת מהטיפול במועדון בדיכאון ומידי פעם בחרדה. אני באמת מתלבטת מה לעשות. יש לי רופאה נפלאה וצוות מדהים כמו שכתבתי לך. אבל הטיפול שם הוא לא טיפול קל במיוחד הם מטפלים בי במשהו שהכי קשה לי כבר הרבה שנים וזה נראה שהם מחזירים אותי לפוסט טראומה שעברתי. לא חס וחלילה אשפוז אבל הטיפול עצמו שם בבוקר שאני באה מאוד קשה. לפעמים אני חוזרת הביתה עם עליות ולעיתים עם ירידות. איך אני יכולה להקל על עצמי ביום של ירידות? יש לי משימות לעשות בבית ובגלל שחזרתי היום מדוכדכת לא מתחשק לי למרות שאני אעשה את המשימות שנתנו לי לאחר הצהריים וערב. אשמח לדעת מה דעתך, והאם כדאי לי להמשיך עם זה לא עושה לי טוב מצד אחד את הטיפול? אני באמת לא יודעת אני מבולבלת ומתלבטת למרות שאני אוהבת את הצוות החברים אבל זה בגלל הטיפול עצמו. אני מרגישה שמשהו לא בסדר מצד אחד בטיפול,ומצד שני לפחות משפחתי טוענת שזה טיפול טוב וכמו שכתבת לי בפורום בסוף אני יניב פירות. אשמח לדעתך ואיך להקל על הלחץ ואני אגב ממשיכה ללמוד עם הפסיכולוגיה החיובית. תודה רבה ליטל ויום מקסים

תשובה: חוזרת בדיכאון וחרדה הביתה מהטיפול
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 10/06/2020 16:37:31

אנשי מקצוע ומכונים

יזהר עירון

יזהר עירון

תל אביב - יפו
איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
ליאת טייר

ליאת טייר

קרית טבעון