תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מיקה 123 ב - 29/01/2020 17:18:55

זה מאוד מורכב ומבולבל. מרגישה שאין לי כבר כוח.
    זה מורכב עם בעיות בריאות שאינני יודעת איך להתקדם איתם .
    לא מצליחה להסביר את עצמי ולא מצליחה להתקדם. לא מצליחה כבר לתפקד
    החרדה קשה והמצב רוח נוראי קשה לי לצאת מן המיטה
    יש לי כמו חור בלב.
    מרגישה הרבה שרוצה ללכת לישון ולא להתעורר לעוד יום.

תשובה: קשה לי. מרגישה שלא יכולה לעבור את הרגע
    נכתב ע"י יעל ימיני ב - 29/01/2020 19:23:43

שלום מיקה,

אני מצטערת לשמוע שכך את מרגישה, ושומעת כאב מאוד גדול שעולה מתוך הדברים שכתבת. אני מעודדת אותך על השיתוף ועל הפנייה לעזרה ורוצה לעודד אותך לפנות לעזרה יותר משמעותית בהקדם האפשרי. קיימים קווי חירום בהם יש מענה טלפוני לאורך כל שעות היממה לתמיכה נפשית במוקד של ער״ן לדוגמא (1202). זכרי שברגעים הכי קשים, הדברים נראים בלתי אפשריים והעתיד נראה שחור, אך זה לא חייב להיות כך, ויש אפשרות לקבל עזרה ולהיתמך, ולהרגיש טוב יותר. אני לא יודעת אם את בטיפול כרגע, אבל במידה ולא, אני מאוד מקווה שתוכלי לפנות לטיפול בו תוכלי לקבל תמיכה נפשית משמעותית יותר. אני מאמינה שבאמצעות עזרה מתאימה, תוכלי גם למצוא את המילים להסביר את עצמך ואת הכאב שלך. במידה ואת מטופלת בריאותית בבית חולים כלשהו, אולי תוכלי גם לפנות לשירות הפסיכולוגי של אותה מחלקה, אם קייימת כזו. כמו כן, אני מעודדת אותך לפנות לאדם קרוב אם יש כזה, ולשתף בתחושות שלך רק לא להישאר איתן לבד. אני מבינה שנורא קשה כרגע ושבטח מאוד קשה למצוא את המוטיבציה אפילו לחפש עזרה, אבל נסי לשלוח יד לתמיכה, והעיקר שתזכרי שאפשרי להרגיש אחרת גם אם זה נראה בלתי אפשרי כרגע. 

את מוזמנת כמובן לכתוב פה שוב לקבלת תמיכה והכוונה. אני מאוד מקווה שתשמרי על עצמך. 

תרגישי טוב,

יעל

בנוסף תוכלי לקבל כאן רשימה של מטפלים להתייעצות ובחינת טיפול נפשי

אנשי מקצוע ומכונים

טל יהודה

טל יהודה

רעננה
נדב כרמון

נדב כרמון

תל אביב - יפו
מיתר מידן אלוני

מיתר מידן אלוני