תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י משה ב - 08/12/2019 21:39:48

לכאורה די רגיל , שגרה לא מעניינת של עבודה עם אנשים מכוערים ושאני לא אוהב ובערב לפעמים קצת לצאת קצת חדכ .. אבל גם שם אני שופט חצי עולם, זה שמן, זה רזה מידי, זה מכוער, זה ערס , למה המוזיקה בחדכ כזו חרא , הרבה בבונים היום...

סף הקיבולת והתסכול שלי נמוך, מדברים קטנים מתבאס שוקע בעצמי כי אין משהו מעניין חיצונית ... מידי פעם ככה גיחות קצרות של התרוממות של דיבור מעניין אם מישהו , מחקר מעניין שקראתי , אבל הכול זה עולם של מכוערים ומשעממים

חשבתי אולי זה החורף שהגיע, אבל חצי יום גשם וכבר כזה דרמטי?

אז אני לא יודע בדיוק מה הסיבה, אולי אני צריך כל כמה חודשים לשנות משהו , לעבור לחדכ אחר, לשנות אנשים מסביב , לשנות אימון, דרך חזרה הביתה..

מרגיש גם שאין מי שמבין אותי, שאני מתאמץ ומשקיע וגם סובל אבל קשה לי להעביר את התחושה לאחרים, הם לא מבינים אותי

מחפש עצות פרקטיות אם אפשר .. :)

תשובה: דעיכה שאני לא מוצא מה הגורם לה...
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/12/2019 10:03:01

שלום משה.

אתה מתאר תחושות של זרות, עוינות וכאב נפשי אשר אולי מתגברות בתקופות מסוימות ולנוכח טריגרים מסוימים, אך נשמע שמלווים אותך לאורך זמן ונסיבות שונות. לכן, אני חוששת שאין "טיפ" או עצה פרקטית לשינוי אלא שיש צורך בבדיקה מעמיקה יותר של הגורמים להרגשתך. תחושות מהסוג שאתה מתאר בדרך כלל אינן מופיעות סתם כך אלא מתוך אזור נפשי לא מודע ולא מובן, ולכן אני מציעה לפנות אל טיפול פסיכולוגי בו תוכל לברר יותר לעומק את מקור התחושות ומתוך עיבוד זה, לנטרל אותן ולמצם את השפעתן המכאיבה על חייך.

ליטל

תוכל לקבל כאן רשימה של פסיכולוגים להתייעצות ובחינת טיפול

אנשי מקצוע ומכונים

חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
מרכז אתרוג

מרכז אתרוג

חדרה
ד"ר יגאל גליקסמן

ד"ר יגאל גליקסמן

הוד השרון