תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י קרוליין ב - 02/10/2019 10:17:44

היי ליטל התכוונתי לבעיה שיש לי בגב שהתגלתה לפני שנתיים הייתי במצב מאוד קשה מבחינה נפשית גופנית לקח לי הרבה זמן לצאת מהמצב ולהחלים ולחזור לתפקוד יומי יומי הכול היה בסדר במשך שנתיים עד שלפני 6 חודשיים בערך חטפתי התקף ומאז החיים שלי השתנו מקצה מקצה עברתי תקופה לא קלה בכלל הייתי סגורה לא יכלתי ללכת לאף מקום כמו שאומרים משובתת עד שהחלמתי לפני חודשיים להחלמה מלאה חזרתי ללכת לכול מיני מקומות שלא הלכתי אליהן כמו תחנת אוטובוס כמו ללכת לקניון הכול היה בסדר רופא שבדק אותי אמר שאני בהחלמה וגם המטפל שלי שבדק אותי אמר ואז לפני כמה ימים ביום שישי האחרון הייתי בחדר שלי וסדרתי דברים בום התקף לא האמנתי שזה קורה שוב פעם חזרה לקביים וחזרה למיטה אבל אני כבר למדתי מה יחלים אותי הליכה וגיחות מהמיטה הרבה סבלנות אני צריכה כמו שאת אמרת משאבי כוח אנוש צריך אני מקווה שבעזרת החגים אני יחלים מהר טיחזור לתפקוד מלא והכול יחזור להיות בסדר אני אופטימית

תשובה: אחרי החלמה ארוכה - המשך
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 02/10/2019 19:53:37

שלום קרוליין.

אני מצטערת לשמוע על ההתמודדות הקשה. טבעי שהתקף נוסף הוא מטלטל בכך שמחזיר אותך לחוויות קשות כל כך. לצד זאת, נשמע שיש לך כוחות, נחישות ומוטיבציה ואני מקווה שאלו אכן יעזרו לך לחזור לתפקוד ולהרגשה טובה יותר בהקדם. לצד זאת, אני חוזרת להמלצתי הקודמת להרחבת מעגל התמיכה והסיוע- בין אם באמצעות טיפול נפשי ובין אם דרך קבוצות תמיכה/פורומים של אנשים המתמודדים עם בעיה רפואית דומה. כפי שאת מזהה בעצמך הגוף והנפש כרוכים זה בזה ותמיכה טובה ומשמעותית יכולה להקל גם על ההחלמה הפיסית.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
לימור קופר

לימור קופר

פרדס חנה-כרכור
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
עליסה הראל