תפריט נגישות
חיפוש

פורום פסיכולוגיה

  • נכתב ע"י מיכל ב - 25/09/2019 19:08:58

    שבועיים לא הרגשתי טוב מהורדת כדור שהפסיכיאטר הוריד לי ואני רוצה לחזור לעצמי. זה כדור שלקחתי הרבה מאוד זמן. אני ממש אשמח אם תוכלו לתת עצה איך לחזור לעצמי אולי לקרוא באינטרנט או בספרים איך להרגיש יותר טוב ולחזור לחיים מלאים.
    אני ממש אודה לכם זאת תהיה עזרה גדולה בשבילי אני טיפה מרגישה יותר טוב אבל אני רוצה לחזור לעצמי לגמרי

    תשובה: שינוי בעקבות הפחתת מינון
    נכתב ע"י יעל ימיני ב - 26/09/2019 13:08:22

    שלום מיכל, 


    שינוי במינונים תרופתיים יכול לגרום לתופעות לוואי שונות. אני לא פסיכיאטרית ואיני מעורה בפרטי מצבך ולכן קשה לי לתת ״עצה״ לשיפור המצב. עם זאת, אני ממליצה לך ליידע את הרופא המטפל בכך שאינך מרגישה טוב בשל השינוי ולבחון האם שינוי זה היה נכון עבורך. בכל מקרה, במידה ואת מעוניינת בשיפור בחווייה הרגשית והנפשית, ייתכן ויש צורך לפנות לטיפול נפשי במקביל לטיפול הפסיכיאטרי, על מנת שתוכלי להבין טוב יותר את הגורמים למצבך, ואת הגורמים המעכבים חזרה לשגרה. 


    תרגישי טוב,


    יעל 

אנשי מקצוע ומכונים