תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אין לי חיים מהמצב הזה ב - 22/07/2019 19:38:15

לפני פחות מחודש כתבתי כאן על המצב שעברתי 5 חודשיים זה גהנום בלי יכולת לתפקד לא זזתי מהמיטה בעקבות הבעיה שיש לי בגב עברתי שני התקפים מאוד קשים בית חולים חיים גהנום בעקבות זה גם המצב הנפשי שלי התדרדר מקצה לקצה ואז לפני חודשיים וכבר הייתי במגמת שיפור התחלתי לחזור לחיים נורמליים ושפויים עשיתי דברים שהרבה זמן לא עשיתי הלכתי לתחנת אוטובוס התחלתי ללכת קצת למרחקים ליד הבית שלי כן הייה הטבה משמעותית ואז בום לפני 4 חודשיים עוד פעם היה לי התקף שהחזיק אותי לאחור ועכשיו המצב קצת השתפר אבל המצב הנפשי שלי על הפנים אני מחפשת פסיכולוג שעובד דרך הקופה אבל אני לא מוצאת כולם פרטיים אני לא יודעת מה לעשות אני מיואשת אני לא יוצאת לאף מקום אני מתהלכת בבית עשיתי הליכה ביום שבת רק אני מנסה לעשות גם פעילות בבית הליכה לא לשכב במיטה אני זזה קמה כמה שאפשרי ?

תשובה: עוברת תקופה לא קלה !לפני
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 23/07/2019 15:48:29

שלום לך.
    אני מצטערת לשמוע על תהליך ההחלמה הקשה והממושך. נשמע שטיפול אכן יכול להקל ולסייע לך בהתמודדות. תוכלי לפנות למוקד ההפניות של בטיפולנט לקבלת המלצה על מטפל/ת באזור מגורייך (1800-200-205). במקביל, מציעה לפנות למוקד קופ"ח אליה את משתייכת ולבקש את הנחייתם באיתור מטפלים/מרפאות רלוונטיים. כדאי גם לשאול על שירותים של עובדת סוציאלית, אשר אולי תוכל לסייע בקבלת שירותים מקיפים יותר להם את זכאית.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו
עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
טל יהודה