תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י קרן ב - 01/07/2019 23:36:51

לפני ארבעה חודשיים בערך עברתי התקף מאוד קשה שהשליך לי לרגל והחיים שלי השתנו מקצה לקצה הייתי בתקופה לא קלה בכלל מכול הבחינות דכאון עמוק הייתי מרותקת למיטה לא יכלתי לעשות כלום ממש כלום הייתי צריכה לבקש כול דבר משירותים ומקלחת ואוכל ככה החיים שלי התנהלו עברתי טיפולי פיזיותרפיה באופן פרטי ואז הייתי במגמת שיפור בטיפולים ואז החלקתי באמבטיה וזאת הייתה בעיה שיצרה את תהליך הריפוי שלי ואז באפריל עברתי עוד פעם התקף קשה ועוד פעם טיפולים של חודשיים הייתי עם קביים ואז התחלתי לחזור לתפקוד מלא ירדו הקביים לאט לאט וגם המצב הנפשי שלי הסתדר ואז ביום שישי האחרון אחרי תקופה של החלמה בום קבלתי התקף נוסף וחזרתי לקביים ולמיטה ועכשיו עוד פעם אני צריכה להתרגל למצב החדש אני גרה עם ההורים ולהתחיל עוד פעם לחשוב על החלמה

תשובה: התמודדות עם מגבלה פיזית ותחושות דיכאון
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 02/07/2019 14:16:28

שלום קרן.
    התמודדות עם מגבלה פיסית והשלכותיה על חיי היום יום והתפקוד היא התמודדות מורכבת, ובפרט כאשר את מתארת אירועים חוזרים ונסיגות בתהליך ההחלמה. לאור זאת, אני חושבת שכדאי לפנות לטיפול אצל פסיכולוג שיקומי אשר ילווה את ההתמודדות הרגשית ויסייע לך הן בהיבט השיקומי-תפקודי והן בהתמודדות נפשית הנלווית לתהליך זה.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
בן פדידה

בן פדידה

חיפה
עדי אלחדף

עדי אלחדף

רמת גן
ניר כהן ארזי