תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י בחור ב - 12/05/2019 16:06:59

אפשר להגיד שנולדתי מופנם וזה פגע בי אם כל ההשפעות והקושי לדבר מגיל קטן ..קשה לי חברתית ולא מסתדר העבודה אני בן 28 כמעט ללא כל הכנסה כספית..לא מצליח לעבוד ..אחרי שעתיים בעבודה נהיה לי חוסר ריכוז מטורף שכאילו המחשב ננעל ..אני גם בנאדם שהולך ברחוב חושב מסתכלים עליי..תמיד הולך ישר לא רואה מה קורה סביבי כאילו קפוא כזה..לא יוצר קשר עיין ..חושב שמסתכלים עליי מהמכוניות מכל מקום ..ומגיל קטן עד היום כל יום ביומו אני תמיד בדכאונות חזקים זה עד היום לא עבר שנים על גבי שנים ..באלי כבר להתאשפז אין לי מושג מה אני צריך לעשות מי אני מה אני ..איך אתמודד ? כל החיים עדיין אשאר ככה ולא אעבוד ?? אז מה יקרה תכף שלא אגור אם אמא ? אהיה ברחוב ? מרגיש שחייבקצבת נכות מעבר לכל מה שיש לי בלי קשר אני כל הזמן סובל אני כל יום קם בבוקר ומרגיש אבוד כל הזמן !! בבקשה מה אוכל לעשות אם כל המצב הזה ?

תשובה: בעייה מורכבת
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 13/05/2019 13:51:48

שלום לך.
    נשמע מדבריך שאתה סובל ושהסבל והקושי הנפשי פוגעים בתפקודך, ולכן אני מציעה לפנות בהקדם לטיפול פסיכולוגי בו אפשר יהיה להבין טוב יותר את מקור הקושי ולהציע לך תכנית טיפול המתאימה לקשייך. מאחר וציינת כי הכנסתך הכספית מוגבלת, מציעה לפנות לטיפול דרך מרפאת קופת החולים אליה אתה משתייך.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
פז חיט

פז חיט

כפר סבא
טובה בן צבי מרק

טובה בן צבי מרק

תל אביב - יפו
מרכז אתרוג