תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י קרוליין ב - 07/04/2019 03:35:29

לפני שנתיים קבלתי בעיה בגב שבעקבות זה הייתי מרותקת למיטה ולא תפקדתי ולא כלום ואחרי זה עוד כמה חודשיים של טיפולים עד שהחלמתי וחזרתי לתפקד הכול היה בסדר לא היה שום דבר במשך שנתיים לפני חודשיים הייתה לי עוד פעם התפרצות מהגב והקרנה לרגל עכשיו כבר עברו חודשיים לא קלים ובעקבות זה באה עוד בעיה שצצה בחודש האחרון בעיה נפשית מצוקה נפשית שמתבטאת בלילות ללא שינה בכי אומללות אני עוברת גהנום אני מטפלת בבעיית גב אני עוברת טיפולים ואני לא מזניחה אבל יש לי בעיה עם הנפש אני ממש אומללה אני לא יודעת מה לעשות אין לי חיים זה גם מתבטא שאני לא יוצאת הרבה מהבית רק למה שצריך טיפולים וחזרה הבייתה לא יצאתי מהבית כבר כמעט חודש מאז שזה קרה יותר נסיתי לפנות לעזרה דרך הקופה שלי רפואה יועצת וביום חמישי האחרון דברתי ים המזכירה שדיברה אליי הצורה מגעילה אמרתי לה שאני במצוקה נפשית ואני צריכה תור לעכשיו הסברתי לה מה אני עוברת אז מה היא עונה לי אין תורים תחכי ליוני אבל עם יתפנה תור אנחנו ניצור איתך קשר אבל המצב שלי לא מאפשר לי לחכות ליוני זה עוד חודשיים ואני לא יכולה לחכות נסיתי דרך גופים אחרים אבל גם שם יש אטימות צריך להביא טופס 17 וטופס הפנייה מרופא/ת משפחה וכבר הבאתי טפסים לשמה ובסוף דרך מרפאת האם שלי ובסוף מה אני מקבלת סטירת לחי אני ממש אומללה

תשובה: תקופה לא קלה בעקבות מחלה פיזית
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 30/07/2019 13:39:47

אנשי מקצוע ומכונים

איריס אברמן

איריס אברמן

ראשון לציון
עמית נאור

עמית נאור

תל אביב - יפו
דליה שלום

דליה שלום

יקנעם עילית