תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י ים ב - 17/12/2018 07:53:22

היי ליטל יקרה
    אני אומנם כתבתי שלא אכתוב על הנושא שכתבתי עוד פעם, אבל כל כך עזרת לי שאני חייבת לשאול אותך שאלה, יש לך כזאת גישה טובה לאנשים וכל כך נעזרתי בך ובגלל זה אני כותבת לך. בשאר היום אני מרגישה מצוין לקחתי את הטיפים שנתת לי ואני מיישמת אבל משעות הערב מתחילות מחשבות שליליות שאני רואה את אבא שלי מדוכא ובוכה,גם אימא שלי יותר מידי אובססיבית אליו, מאז שהוא השתחרר מבית חולים בנוסף הוא בפוסט טראומה המצב שלו נהיה יותר גרוע, לטיפול שוב אני ממש אבל ממש לא רוצה ללכת אני מכירה את זה מניסיון ליטל יקרה זה לא יעשה לי טוב. מה אני יכולה לעשות בערב עם הדיכאון הזה? מה אני עושה שאני רואה את אבא שלי עצבני ובוכה ואימא שלי אובססיבית אליו? אני רוצה ללכת להליכה בערב,אבל בגלל הקור בערב ובגלל המועקה אין לי חשק לצאת. אני ממש מודה לך ליטל יקרה את תעשי מצווה עם תוכלי להציע לי מה לעשות בשעות הערב. שוב אני מזכירה כל היום אני מרגישה מצוין זה מתחיל בערב הדיכאון. רק שאני קמה בבוקר ועד הערב אני חוזרת לעצמי. חוץ מטיפול מה אני יכולה לעשות כדי לצאת מדיכאון בשעות הערב? אני ממש מעריכה אותך כל כך עזרת לי ונתת לי טיפים טובים תודה על הכל.

אנשי מקצוע ומכונים

עדנה מן

עדנה מן

מודיעין-מכבים-רעות
ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
נדב כרמון

נדב כרמון

תל אביב - יפו
ענת דפנא

ענת דפנא