תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י עמית ב - 08/12/2018 10:51:17

שלום רב, לא יודעת אם תיארתי נכון בכותרת את הבעיה אך בן זוגי (15 שנה+4 ילדים) מאז שאני איתו לא היה בוכה, הרבה פעמים אני רואה את הצורך לבכות וקשה לו להביע את הרגשות כלפי חוץ. מסתבר שהעניין התחיל מגיל מסויים בילדות בעקבות משבר בבית ההורים.
    הוא בשלב כרגע שממש מעוניין בטיפול ואנחנו טובעים בחיפוש בכמות המטפלים וסוגי הטיפול, אשמח לעזרה והכוונה לאיזה טיפול הוא זקוק ואולי אפילו המלצה למטופלים ספציפיים.
    המון תודה!

תשובה: חסימה רגשית לבן זוג
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/12/2018 16:35:41

שלום עמית.
    מאחר ואתם מעוניינים בטיפול שאינו ממוקד בפתרון סימפטום נקודתי אלא בהרחבת היכולת למגע רגשי ולעיבוד אירועי עבר, הטיפול שנשמע לי מתאים הוא טיפול פסיכודינמי- זהו טיפול שמכוון להתבוננות פנימית ולהבנת האופן בו אירועי וקשרי העבר משפיעים על הדפוס הרגשי והבין-אישי בהווה.
    אני יכולה להבין כמה קשה למצא מטפל/ת לאור המבחר העצום, ולכן מציעה לעיין באתרי אינטרנט של מספר מטפלים באזורכם, לבדוק האם ועם מי נוצר "קליק" ראשוני דרך האתר ולהגיע לפגישת הכרות. יש מטפלים טובים רבים, אך כמו בכל קשר צריך שיווצרו תחושות חיבור ואמון ולכן כדאי פשוט להגיע למפגש הכרות ולראות האם חיבור זה נוצר ובמידה ולא, להמשיך הלאה לניסיון נוסף.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

לימור קופר

לימור קופר

פרדס חנה-כרכור
דפנה מטרי

דפנה מטרי

שילת
ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
מזי ברקמן