תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י 12345א ב - 06/12/2018 05:28:27

בנוסף... האם זה מוזר שכעסתי על כך שבאחת הפגישות האחרונות הוא אמר לי שלא נשמור על קשר אחרי סיום הטיפול? עד לאחרונה זה היה לי מוזר והכאיב לי...כמובן שבאותו הרגע שהוא אמר לי את זה ,לא הראתי שזה פוגע בי ומוזר לי.. ופשוט אמרתי לו שזה בסדר ...
    אני אשמח לחוות דעת של מטפל להבין למה עד היום זה תקוע לי בראש
    תודה רבה

תשובה: תוספת קטנה ...
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 06/12/2018 21:56:03

שלום לך.
    הדינמיקה וההתרחשות בחדר הטיפולים היא מורכבת ותלויית הקשר ולכן אני מתקשה להחוות מבחוץ, דרך הפורום,"דעה מקצועית" על התנהלותו של המטפל. למשל, התייחסות לכך שלא תוכלו לממש קשר זוגי יכולה להיות אמירה נכונה וחשובה בסיטואציות טיפוליות מסוימות ואמירה פוגעת ובלתי מותאמת בסיטואציות טיפוליות אחרות. לכן, בין אם המטפל לא נהג כראוי ובין אם היה מקצועי בתגובותיו, אני חושבת שמה שחשוב הוא שנותרת עם חוויה קשה, כואבת ומערערת כל כך. את מתארת כי הדינמיקה שנוצרה מעוררת תחושת של נטישה, דחייה וכישלון ואני נוטה להאמין שאם תחושות אלו התעוררו באופן חזק כל כך, הן כנראה ממלאות תפקיד משמעותי בחייך ותפקודך ולכן דורשות מענה וסיוע. בהתאם, אני חושבת שלמרות- ובגלל- החוויה הקשה שנשארת איתה כדאי לפנות לטיפול פסיכולוגי נוסף אשר בקווה יהווה גם מקום לעיבוד והתבוננות וגם חוויה מתקנת, מקדמת ומגדלת.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
עדי אלחדף

עדי אלחדף

רמת גן
ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
יובל קורן