תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 09/06/2018 10:50:39

שבת שלום ליטל. אבא שלי במצב גרוע לצערי כל יום יכול לקרות הנורא מכל אני ממש מרגישה מצוקה נפשית אני לא בטיפול רק מבחינת תרופות פסיכיאטריות,הרופא הוסיף לי תרופה חדשה אבל זה רק שבוע זה לא משפיע כל כך מהר. אני ממש דואגת שיקרה לאבא שלי משהו אני כל היום יושבת בוכה אני גרה עם ההורים אין לי סל שיקום ואני לא רוצה אני גרה עם אימא שלי והם הבטיחו לי שהבית שלהם ישאר לי לכל החיים. יש לי משפחה מאוד תומכת אבל מאז שאבא שלי במצב גרוע אני חרדה כל יום שחס וחלילה יקרה הנורא מכל. בעקבות זה אני במחשבות שליליות בוכה אין לי מוטיבציה לשום דבר,אני בדרך כלל בחורה שמחה מתפקדת אבל מאז מה שקרה לאבא שלי אני מרגישה רגשית לא טוב. רציתי לשאול מה לעשות במצב כזה? איך לשפר לי קצת יותר את המצב רוח? איך אני יכולה להתמודד למרות זאת? ממש תודה ומאחלת לך שבת נפלאה

תשובה: אבא עם דימנציה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/06/2018 21:31:11

שלום רינת. אני מצטערת לשמוע על מצבו של אביך. מחלה של הורה היא מצב קשה ובמובן זה אני מציעה להיות קצת יותר סלחנית עם עצמך, ולזכור שאת אכן עוברת תקופה קשה, מעציבה ומלחיצה. אני מבינה שהדאגה לאביך מגיעה על רקע קשיים נוספים איתם את מתמודדת ולכן אני חושבת שבתקופה כזו חשוב על אחת כמה וכמה להיעזר לא רק בטיפול תרופתי אלא גם בשיחות טיפוליות שיתנו מענה, ליווי ותמיכה בתקופה קשה זו. במקביל, את מוזמנת להיעזר בהודעה שפרסמתי תחת הכותרת "איך להתמודד עם רגשות שליליים", אני מקווה שיש שם כמה כיוונים שיסייעו בהתמודדויות נקודתיות עם תחושות לחץ וחרדה. ליטל

תוכלי לקבל כאן רשימת אנשי מקצוע להתייעצות ובחינת טיפול שיקלו עליך בתקופה הקשה הזאת.

אנשי מקצוע ומכונים

שנהב שטיין

שנהב שטיין

תל אביב - יפו
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
יזהר עירון

יזהר עירון

תל אביב - יפו
דפנה מטרי

דפנה מטרי