תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אביחי.. ב - 27/05/2018 09:55:00

שלום רב...חברה שלי בת 17 וכל הזמן היא רוצה לדעת שאני אוהב אותה...היא רוצה שאני יגיד לה את זה וכל הזמן היא גם שואלת אם אני אוהב אותה או שלא.אני מסביר לה שכן קונה לה מתנות לפעמים אנחנו גם יוצאים ומבלים עושים סקס אבל היא תמיד שואלת ולא מפסיקה..בתודה אביחי

תשובה: חברה שלי כל הזמן שואלת
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 27/05/2018 17:00:05

שלום אביחי.
    אפשר לשער שהצורך של חברתך לשאול שוב ושוב לגבי אהבתך נובע מקושי לתת אמון ולהאמין שאכן אפשר לאהוב אותה באופן עמוק ויציב. זו חוויה שמעוררת חרדה רבה אותה היא כנראה מנסה להרגיע באמצעות בקשות חוזרות להצהרות אהבה.
    ניתן להתמודד עם הסיטואציה בכמה דרכים. קודם כל, כדאי לבדוק בינך לבינך האם יש דבר מה בהתנהגותך אשר יכול לעורר אצלה חוסר ביטחון לגבי הקשר (למשל, האם אתה מביע בה עניין כנה, ומתנהג באופן חם ואכפתי? האם יש משהו בהתנהגותך שיכול לעורר תחושה של חוסר עניין בה?). כמו כן כדאי לשתף אותה ישירות בתחושה שלך שהיא זקוקה לתזכורות אהבה רבות, ולהזמין אותה לחשוב יחד מדוע זה כך. זו גם דרך טובה להעמיק את ההכרות והקשר ביניכם. לבסוף, כדאי לגלות סבלנות מסוימת לצורך שלה- יתכן שעם הזמן ועם העמקת הקשר הביטחון שלה יגדל והיא תזדקק לפחות תזכורות והוכחות לאהבתך.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

דפנה מטרי

דפנה מטרי

שילת
עדי דוידסון

עדי דוידסון

תל אביב - יפו
פז חיט

פז חיט

כפר סבא
איילת עדי שדות